PŘIHLAS SE

Uzávěrka přihlášek ukončena.

Vyplň přihláškuO soutěži

Struktura přihlášky

Přihlásit se může kdokoliv. Jediná podmínka je, že projekt nesmí být spuštěn na trhu déle než 2 roky.

Vyplň přihláškuČasté dotazy
 • Přihláška

  Přihláškový formulář se skládá ze 4 kroků a je nutné jej vyplnit najednou. Přihláška obsahuje informace o soutěžícím, stručný popis projektu a nahrání příloh. Povinné je připojit PowerPointovou prezentaci Tvého projektu. Pokud přiložíš i doporučené soubory (Týmové video a podnikatelský plán), zvyšuješ tím své šance, že porotci lépe pochopí a ohodnotí Tvůj projekt. Pokud máš zájem o investici, přilož i Executive summary projektu.

 • PowerPointová prezentace

  15 předdefinovaných slidů ke stažení. Prezentace slouží jako podklad pro hodnocení projektů porotci. Není to podklad pro samotnou ústní prezentaci. Můžeš upravit grafiku, vložit fotky, ale ponech danou strukturu prezentace. Případně nahraj vlastní prezentaci svého projektu, která má obdobnou strukturu jaká je uvedena v prezentaci ke stažení.

 • Týmové video

  Délka max. 30 sec.,nesmí být delší, velikost do 20 MB, formáty avi, mov, mpeg, wma, wmv. Videa větší než 20 MB či v jiném formátu nelze nahrát. Natoč video, kde představíš tým nebo zakladatele projektu. Demonstruj vaše zkušenosti, znalost oboru, proč jste rozjeli daný projekt. Nepopisuj svůj produkt nebo službu a zaměř se na obsah nikoliv na formu. Hodnota produkce není důležitá, může to být levně a rychle připravené, klidně natočené mobilem.

 • Strukturovaný podnikatelský plán

  Dokument pomáhá porotě lépe porozumět Tvému projektu, nad rámec uvedených informací v powerpointové prezentaci. Stručně popiš svůj projekt, podlož uvedené informace čísly a fakty. Rozsah není stanoven. Přečti si, jak sepsat podnikatelský plán.

 • Executive summary

  Pokud usiluješ i o investici, připoj k přihlášce Executive summary, který je zaslán přímo investorům. Executive summary ke stažení.