Porota

Dostaň zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů a investorů.

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 17 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 9 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, zejména v oblastech fintech, zdravotnicví, vzdělání, smart city, a IoT/IoE a Big Data a na jejich rozjezd a globální expanzi.Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Miroslav BulaPortrét Miroslav Bula

  Miroslav zahájil svou profesní kariéru v oboru mobilních telekomunikacích po absolvování ČVUT v Praze. Začínal v technologickém oddělení společnosti T-Mobile, kde také několik let pracoval v sídle společnosti v německém Bonnu. Ve společnosti Vodafone pracuje od roku 2006, kdy nastoupil do oddělení Network Architecture. Od té doby zastával několik manažerských funkcí v oblasti technologické strategie, rozvoje, řízení investic a tech operations. Volný čas tráví s rodinou a občas i rybolovem

  Miroslav Bula

  Head of Governance & Operations, Vodafone CZ

 • Portrét Pavel KošekPortrét Pavel Košek

  Pavel Košek se věnuje přes 20 let médiím, komunikacím a vztahům s veřejností, zpravidla pro světové lídry v oboru. Poslední desetiletí se zaměřuje na kybernetickou bezpečnost a ochranu dětí a seniorů v digitálním světě. Aktuálně vede korporátní komunikaci v české pobočce společnosti Huawei.

  Pavel Košek

  Ředitel korporátní komunikace, Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

 • Portrét Jana ŽůrkováPortrét Jana Žůrková

  Jana přináší dlouholeté zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti bankovnictví, telekomunikací a management consultingu v západní Evropě, v CEE regionu a v severní a jižní Americe. Janu vždy zajímalo využití technologických inovací v businessovém prostředí a jejich dopady na společnost a v posledních letech pomáhá začínajícím firmám uvést jejich inovativní řešení do života jako mentor i jako investor.

  Jana Žůrková

  CEE Chief Transformation Officer, Microsoft

 • Portrét Kamil VacekPortrét Kamil Vacek

  Studoval v letech 1993 - 2000 na VŠE v Praze, kvůli podnikání však studium nedokončil. Od roku 1995 velmi aktivně podniká a zaměřuje se především na distribuci elektroniky a působí jako business angel. Stál u zrodu více než 30 firem a projektů. Do střední a východní Evropy přivedl značky jako Samsung, HTC, Beats By Dre nebo HONOR. Byl investorem Bezrealitky.cz Jakuba Havrlanta a stále drží podíl v Rockaway Capital. Naposledy investoval nižší desítky milionů Kč do startupů Spaceti.com nebo Explorio.cz.

  Kamil Vacek

  Business Angel, TCCM

 • Portrét Jindřich SkripPortrét Jindřich Skrip

  Jindřich Skrip má v oblasti pojišťovnictví dlouholeté zkušenosti. Začínal jako klientský poradce a postupně se přes training obchodních dovedností a vývoj produktů dostal až k marketingu, který nyní v Kooperativě vede. Během praxe si doplnil i teoretické znalosti a vystudoval Marketingovou komunikaci a PR. V Kooperativě implementoval technologii biometrického podpisu, stál u zrodu zákaznické zkušenosti nebo prvního použití personalizovaných videí v direct mailech.

  Jindřich Skrip

  Head of marketing and communication, Kooperativa

 • Portrét Štěpán AšerPortrét Štěpán Ašer

  Štěpán Ašer pracuje v J&T BANCE od roku 2003. V současné době zde zastává post generálního ředitele zodpovědného za strategický rozvoj na českém a slovenském trhu. Zároveň je členem představenstva. V oblasti financí v České republice se pohybuje od roku 1997, nejprve jako analytik, později jako portfolio manažer ve společnosti Credit Suisse Asset Management. V letech 1999 až 2002 byl členem představenstva Commerz Asset Management odpovědným za řízení portfolií a prodej. V České spořitelně se krátce specializoval v asset managementu na institucionální klienty. Štěpán Ašer je absolventem School of Business and Public Management na George Washington University ve Washingtonu se specializací na finance a finanční trhy. Následně vystudoval MBA na Rochester Institute of Technology. Ve volném čase se rád věnuje rockové hudbě a snowboardingu.

  Štěpán Ašer

  Generální ředitel, J&T Banka

 • Portrét Jan BinarPortrét Jan Binar

  Jan Binar zastává pozici generálního ředitele komunikační agentury McCann Prague. Ta je každoročně oceněna řadou tuzemských i mezinárodních ocenění na poli efektivity i kreativity. Mezi její klienty patří společnosti jako je Vodafone, Coca-Cola, L'Oreal, Mastercard nebo Plzeňský Prazdroj. Jan Binar je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

  Jan Binar

  Generální ředitel, McCann‑Erickson Praha

 • Portrét David ZábržPortrét David Zábrž

  David v pojišťovně Kooperativa zajišťuje propojení do startupového prostředí a zavádí inovační metody do společnosti. Také je předsedou Asociace Startupů, prostřednictvím které pomáhá mladým firmám růst a velkým udržet krok.

  David Zábrž

  Startup and Innovation Coordinator, Kooperativa

 • Portrét Milan ZíkaPortrét Milan Zíka

  Milan svou dosavadní kariéru rozvíjel ve společnosti T-Mobile, kde byl naposledy technickým ředitelem ve společnosti T-Mobile Polska. Zde realizoval jeden z největších projektů sdílené sítě v evropském měřítku. Vystudoval Digitální telekomunikační sítě na Fakultě elektrotechnické při Českém vysokém učení technickém v Praze. Od roku 2008 je držitelem titulu MBA ze Thunderbird University. Hovoří anglicky, polsky a německy. Ve volném čase se krom rodiny věnuje běhu, jízdě na horském kole nebo běžkám.

  Milan Zíka

  Viceprezident pro technologie, Vodafone

 • Portrét Miloš ČermákPortrét Miloš Čermák

  Působí ve vydavatelství Economia, je šéfredaktorem online vydání Hospodářských novin (ihned.cz). Vystudoval biokybernetiku na FEL ČVUT, od roku 1990 se věnuje žurnalistice. Působil v Reflexu, Lidových novinách a Ekonomu. Spolupracoval s Českou televizí, mimo jiné na pořadech Zavináč (1998 - 2001), Bez obalu (2003 - 2005) či Chytrost nejsou žádné čáry (2013 - 2014). Napsal kolem dvaceti knih, mimo jiné Půlkacíř (1993, rozhovor s Karlem Krylem), Kdyby sólokapři měli křídla (fejetony, 2006), Jak se skáče na špek (román, 2001), dvě sbírky povídek "z fleku", Lovestory ve výtahu (2013) a Muži co zírají na ženy (2014). Je spoluautorem populárního komiksu Hana a Hana. Napsal několik rozhlasových a divadelních her.

  Miloš Čermák

  Šéfredaktor, Hospodářské noviny online

 • Portrét Tomáš PavlíkPortrét Tomáš Pavlík

  Tomáš absolvoval pražský Matfyz v roce 1994 a celý svůj dosavadní pracovní život věnoval budování společnosti Profinit. Ta je v současnosti jednou z největších českých softwarových firem, zaměstnává přes 450 softwarových inženýrů a poskytuje služby všem významným bankám, pojišťovnám a telekomunikačním operátorům v České republice. Tomáš je také jedním ze zakladatelů úspěšného českého technologického startupu Manta, který dodává unikátní řešení v oblasti správy metadat velkým firmám z finančního sektoru v USA.

  Tomáš Pavlík

  Chairman of the Board, Profinit

 • Portrét Ondřej DušekPortrét Ondřej Dušek

  Ondřej Dušek má dvacet let zkušeností s poskytováním právních služeb v Čechách a na Slovensku. Podstatnou část jeho praxe tvoří poradenství při akvizicích, korporátních změnách, financování a ochraně investic. V těchto oblastech radí jak start-upům, tak investorům do nich. Je partnerem advokátní kanceláří PETERKA & PARTNERS, která poskytuje komplexní právní a daňové poradenství v devíti zemích střední a východní Evropy. Tři a půl roku vedl bratislavskou kancelář PETERKA & PARTNERS. Vystudoval Právnickou fakultu Karlovy Univerzity. Mimo obchodní sféru se věnuje mimo jiné i vedení správní rady stipendijního fondu pro české středoškolské studenty ve Francii.

  Ondřej Dušek

  Partner, Advokátní kancelář PETERKA & PARTNERS

 • Portrét Vít HorkýPortrét Vít Horký

  Vítek je startup founder s nadšením pro technologickou inovaci, která odkrývá lidský potenciál. Publikoval knihu “Zákaznická péče v transhumánní době”, prodal izraelsko-americké firmě NICE technologický startup Brand Embassy, který pomáhá mnoha Fortune 500 firmám se zlepšováním zákaznické péče. V minulosti založil (a prodal) digitální reklamní agenturu a založil (a úspěšně položil) firmu na distribuci software. Vítek vystudoval britskou Teesside University a žil v Londýně a Kalifornii. Ve volném čase tlačí po horách kočárek s dvojčaty, jezdí na kole se synem nebo náruživě čte knihy.

  Vít Horký

  Startup Founder

 • Portrét Martin PeškaPortrét Martin Peška

  Martin má přes 11 let zkušeností v oblasti poradenství (M&A poradenství, top management consulting) a bankovnictví (specializace na exportní a projektové financování). Aktuálně má primárně na starosti pro partnery WOOD & Co jejich investice do startupů a venture projektů - vyhodnocování zajímavých investičních příležitostí, komplexní správu a aktivní monitoring portfolia investic - aktuálně již téměř 30 startupů primárně v USA, Izraeli, ale i CEE regionu, zejména v oblastech high-tech, med-tech, bio-tech, social media a digital health/wellness.

  Martin Peška

  Venture Investment Manager, WOOD & Company

 • Portrét Michal JuhásPortrét Michal Juhás

  Michal založil firmy v Čechách, Thajsku a na Slovensku. Najväčšia z nich - ázijské HotelQuickly - má ročný obrat okolo 100 mil dolárov. V súčastnosti sa venuje hlavne spoločnosti EdTech Labs, kde buduje team a podhubie pre nové, inovatívne EdTech startupy.

  Michal Juhás

  CEO, EdTech Labs Europe

 • Portrét Lucie BrešováPortrét Lucie Brešová

  Lucie je důkazem toho, že k tomu, abyste z odvážného nápadu udělali úspěšný byznys, potřebujete odvahu, vytrvalost a empatii. Vedla Kiwi.com v době, kdy se firma exponenciálně rozrostla z 10 na 2000 zaměstnanců po celém světě a pomohla firmě zvládnout růst z nuly na jednu miliardu eur obratu během pouhých 4 let. Nyní vede nadějný AR/VR startup Pocket Virtuality. Tématem exponenciálního růstu se zabývá i z hlediska přípravy společnosti na svět budoucnosti, kdy nám nové technologie budou život usnadňovat, i na nás budou klást nové nároky. Lucie vede diskuzi na téma, jak se na měnící se svět připravit formou vzdělávání, zejména pro nastupující generace, a v rámci své školky Bumblebee připravuje program pro školky na přípravu dětí pro svět po roce 2030.

  Lucie Brešová

  COO Pocket Virtuality, Bumblebee

 • Portrét Jaroslav TonPortrét Jaroslav Ton

  Jaroslav Ton zastupuje českou investiční společnost P&J Capital, založenou v r. 2009, která se již několik let soustředí především na investice do technologických startupů. V této oblasti se aktivně pohybuje od působení v obchodní, investiční a inovační divizi United Nations Economic and Social Committee in Asia Pacific v Bangkoku, kde vytváří podpůrné podmínky pro start-upy v jihovýchodní Asii. V letech 2017 a 2018 intenzivně spolupracuje s deep tech společnostmi v oblastech mobility a agrotech ze start-upového ekosystému univerzity v Oxfordu, kde současně získává magisterský titul a cenné znalosti ze Saïd Business School. V současnosti také působí v roli vedoucího obchodního oddělení ve společnosti Mapotic a je zakladatelem start-upu v oblasti EdTech se specializací na demokratizaci univerzitního vzdělání. Jaroslav Ton je absolvent London School of Economics a University of Oxford.

  Jaroslav Ton

  Investment Analyst, P&J Capital s.r.o.