Porota

Dostaň zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů a investorů.

 • Portrét Viktoria Korabelnikova Portrét Viktoria Korabelnikova

  Viktoria je obchodní ředitelkou oddělení Internet věcí ve Vodafonu. Její tým se věnuje prodejům a dodání chytrých technologií, včetně 5G mobilních privátních sítí. Více než 15 let pracuje v oboru automatizace a IT. Před příchodem do Vodafonu působila jako obchodní ředitelka oddělení služeb podpory Software v regionu Centrální & Východní Evropa ve společnosti Hewlett-Packard. Miluje téma inovací a hledání nových přístupů a řešení. Je držitelkou MBA z City University of Seattle se specializací na Corporate Finance. Ve volném čase se ráda věnuje vzdušné akrobacii.

  Viktoria Korabelnikova

  IoT Country Sales Manager, Vodafone

 • Portrét Michal MüllerPortrét Michal Müller

  Michal je obchodním ředitelem pro firemní zákazníky ve Vodafonu. Jeho týmy upevňují u klientů pozici Vodafonu coby partnera pro business, digitalizaci a inovace. V telekomunikacích pracuje už 15 let a o své zkušenosti z B2B, moderních technologií a leadershipu se dělí i jako mentor a to nejen v rámci celé Vodafone Group, ale i formou mezifiremního mentoringu v Česku. Neskutečně ho baví práce s mladými talenty a lidmi, kteří mají ambice a drive měnit status quo. V mládí se vrcholově věnoval biatlonu a i dnes tráví svůj volný čas nejraději aktivním sportem nebo s rodinou.

  Michal Müller

  Head of Business Sales, Vodafone

 • Portrét Jindřich SkripPortrét Jindřich Skrip

  Jindřich Skrip má v oblasti pojišťovnictví dlouholeté zkušenosti. Začínal jako klientský poradce a postupně se přes training obchodních dovedností a vývoj produktů dostal až k marketingu, který nyní v Kooperativě vede. Během praxe si doplnil i teoretické znalosti a vystudoval Marketingovou komunikaci a PR. V Kooperativě implementoval technologii biometrického podpisu, stál u zrodu zákaznické zkušenosti nebo prvního použití personalizovaných videí v direct mailech.

  Jindřich Skrip

  Head of marketing and communication, Kooperativa

 • Portrét Štěpán AšerPortrét Štěpán Ašer

  Štěpán Ašer pracuje v J&T BANCE od roku 2003. V současné době zde zastává post generálního ředitele zodpovědného za strategický rozvoj na českém a slovenském trhu. Zároveň je členem představenstva. V oblasti financí v České republice se pohybuje od roku 1997, nejprve jako analytik, později jako portfolio manažer ve společnosti Credit Suisse Asset Management. V letech 1999 až 2002 byl členem představenstva Commerz Asset Management odpovědným za řízení portfolií a prodej. V České spořitelně se krátce specializoval v asset managementu na institucionální klienty. Štěpán Ašer je absolventem School of Business and Public Management na George Washington University ve Washingtonu se specializací na finance a finanční trhy. Následně vystudoval MBA na Rochester Institute of Technology. Ve volném čase se rád věnuje rockové hudbě a snowboardingu.

  Štěpán Ašer

  Generální ředitel, J&T Banka

 • Portrét Pavel KošekPortrét Pavel Košek

  Pavel Košek se věnuje přes 20 let médiím, komunikacím a vztahům s veřejností, zpravidla pro světové lídry v oboru. Poslední desetiletí se zaměřuje na kybernetickou bezpečnost a ochranu dětí a seniorů v digitálním světě. Aktuálně vede korporátní komunikaci v české pobočce společnosti Huawei.

  Pavel Košek

  Ředitel korporátní komunikace, Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

 • Portrét Filip HubenýPortrét Filip Hubený

  Filip Hubený pracuje v pojišťovnictví 7 let a z toho 4 roky se věnuje inovacím a marketingové podpoře pojistných produktů v Kooperativě. Pod jeho oblast spadá majetkového pojištění občanů, podnikatelské a cestovní pojištění.

  Filip Hubený

  Product Manager, Kooperativa

 • Portrét Kamil VacekPortrét Kamil Vacek

  Studoval v letech 1993 - 2000 na VŠE v Praze, kvůli podnikání však studium nedokončil. Od roku 1995 velmi aktivně podniká a zaměřuje se především na distribuci elektroniky a působí jako business angel. Stál u zrodu více než 30 firem a projektů. Do střední a východní Evropy přivedl značky jako Samsung, HTC, Beats By Dre nebo HONOR. Byl investorem Bezrealitky.cz Jakuba Havrlanta a stále drží podíl v Rockaway Capital. Naposledy investoval nižší desítky milionů Kč do startupů Spaceti.com nebo Realpad Software.com.

  Kamil Vacek

  Business Angel, TCCM

 • Portrét Lubo SmidPortrét Lubo Smid

  Spoluzakladatel a CEO STRV, Forbes 30 pod 30, a nadšenec do nejnovějších technologií (zejména web3). Lubo Smid vede tým více než 200 vývojářů a designérů v ČR a USA, kteří již podpořily projekty pro Tinder, Porsche, či Arnolda Schwarzeneggera. V jeho podcastu Next Level Show mluví s dalšími foundery a sbírá inspiraci pro inovativní projekty vznikající v rámci STRV Labs. Pohybuje se mezi Prahou a Los Angeles, kde ho můžete zastihnout na kole, na lyžích, nebo při jiných aktivních dobrodružstvích.

  Lubo Smid

  Spoluzakladatel a CEO, STRV

 • Portrét Bohumír ZoubekPortrét Bohumír Zoubek

  Bohumír je absolventem VUT v Brně a prestižní britské University of Birmingham, kde získal titul Ph.D. v oboru Computer Science. Již 17. rokem pracuje v Profinitu, kde má na starosti rozvoj produktů a služeb, zejména jejich inovace. Profinit je v současnosti jednou z největších českých softwarových firem, zaměstnává přes 500 softwarových inženýrů a poskytuje služby významným bankám, pojišťovnám a telekomunikačním operátorům v České Republice a západní Evropě.

  Bohumír Zoubek

  Services & Products Director, Profinit

 • Portrét Václav PavlečkaPortrét Václav Pavlečka

  Václav Pavlečka je spoluzakladatelem Czech Founders VC, kde investuje spolu se čtyřmi desítkami globálně úspěšných founderů do nadějných inovací a začínajících start-upů s potenciálem změnit status quo v řadě oborů. Václav již více než 15 let překlenuje propast mezi světy marketingu a inovací. Za dekádu své marketingové kariéry pracoval pro značky po celém světě – technologické společnosti v USA, Číně, ale také korporátní klienty v Evropě.

  Václav Pavlečka

  Managing Partner, Czech Founders VC

 • Portrét Branko GugletaPortrét Branko Gugleta

  Branko vede nově vznikající oddělení M&A a Investic ve společnosti Livesport, kde zužitkovává svou pestrou zkušenost ze světa korporátu i start-upů. Po studiích na ČVUT a práci pro Komerční banku prosadil a vedl v RWE projekt vstupu na trh s elektrickou energií. Poté se přesunul do telco byznysu ve strategickém oddělení O2. Odtud zamířil do inovační firmy mateřské společnosti Telefónica v Londýně, kde hrál důležitou roli při formování strategie firmy a podílel se na řízení globálních projektů telekomunikačního giganta. Po necelých dvou letech se vrátil do Česka, podařilo se mu úspěšně vybudovat novou značku Tesco Mobile a dostat firmu mezi nejrychleji rostoucí virtuální operátory. Ještě než opustil korporát, řídil jako člen vrcholového managementu UPC oddělení M&A a expanze. Před příchodem do Livesportu působil posledních šest let jako freelancer, advisor a interim manažer v menších firmách a start-upech.

  Branko Gugleta

  Head of M&A and Investments, Livesport

 • Portrét Jan BinarPortrét Jan Binar

  Jan Binar zastává pozici generálního ředitele komunikační agentury McCann Prague. Ta je každoročně oceněna řadou tuzemských i mezinárodních ocenění na poli efektivity i kreativity. Mezi její klienty patří společnosti jako je Vodafone, Coca-Cola, L'Oreal, Mastercard nebo Plzeňský Prazdroj. Jan Binar je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

  Jan Binar

  Generální ředitel, McCann‑Erickson Praha

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 20 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 10 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, na jejich rozjezd a globální expanzi. Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Filip ŘehoříkPortrét Filip Řehořík

  Filip Řehořík

  Senior Partner Development Manager for Startups & ISVs, Central Europe, Microsoft

 • Portrét Ondřej DušekPortrét Ondřej Dušek

  Ondřej Dušek má dvacet let zkušeností s poskytováním právních služeb v Čechách a na Slovensku. Podstatnou část jeho praxe tvoří poradenství při akvizicích, korporátních změnách, financování, ochraně investic a realitních transakcích. V těchto oblastech radí jak start-upům, tak investorům. Je partnerem advokátní kanceláře PETERKA & PARTNERS, která poskytuje komplexní právní a daňové poradenství v devíti zemích střední a východní Evropy. Tři a půl roku vedl bratislavskou kancelář PETERKA & PARTNERS. Mimo obchodní sféru se věnuje mimo jiné i vedení správní rady stipendijního fondu pro české středoškolské studenty ve Francii nebo zimnímu plavání.

  Ondřej Dušek

  Partner, Advokátní kancelář PETERKA & PARTNERS

 • Portrét Petr Janošík Portrét Petr Janošík

  Petr Janošík je úspěšným českým podnikatelem a odborníkem v oblasti softwaru. Postavil dvě globálně úspěšné B2B SaaS (Software as a Service) společnosti, Smartsupp a Smartlook, jejichž celkový obrat přesahuje 10 milionů dolarů. Smartlook se navíc může pochlubit desítkami tisíc klientů, kteří díky tomuto analytickému nástroji dokážou monitorovat chování stovek milionů uživatelů každý měsíc. Nedávno Petr úspěšně prodal svou firmu Smartlook společnosti Cisco a společně s ní pokračuje ve vývoji komplexního řešení full stack observability.

  Petr Janošík

  CEO & Founder, Smartlook.com

 • Portrét Miloš ČermákPortrét Miloš Čermák

  Miloš píše komentáře pro Seznam Zprávy. Vystudoval biokybernetiku na FEL ČVUT, od roku 1990 se věnuje žurnalistice. Působil v Reflexu, Lidových novinách a Ekonomu. Spolupracoval s Českou televizí, mimo jiné na pořadech Zavináč (1998 - 2001), Bez obalu (2003 - 2005) či Chytrost nejsou žádné čáry (2013 - 2014). Napsal kolem dvaceti knih, mimo jiné Půlkacíř (1993, rozhovor s Karlem Krylem), Kdyby sólokapři měli křídla (fejetony, 2006), Jak se skáče na špek (román, 2001), dvě sbírky povídek "z fleku", Lovestory ve výtahu (2013) a Muži co zírají na ženy (2014). Je spoluautorem populárního komiksu Hana a Hana. Napsal několik rozhlasových a divadelních her.

  Miloš Čermák

  Seznam Zprávy

 • Portrét Dominika BučkováPortrét Dominika Bučková

  Dominika je součástí oddělení M&A and Investments ve společnosti Livesport, v rámci kterého se společně s kolegy soustřeďují nejen na posílení anorganického růstu firmy. Předtím působila více než 7 let v poradenství se zaměřením především na M&A a corporate finance, a to ve společnostech Deloitte, nebo BDO. Dominika má za sebou zkušenosti se sell-side i buy-side mandáty na lokální i mezinárodní úrovni napříč odvětvími, a rovněž s projekty v oblasti debt capital advisory. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru Finance, a vedlejší specializace Oceňování podniku.

  Dominika Bučková

  M&A and Investments Manager, Livesport

 • Portrét Michal ŠmídaPortrét Michal Šmída

  V roce 2013 založil fintech Twisto, který je českou i středoevropskou jedničkou v oblasti Buy Now Pay Later. Ve firmě, kterou loni za 2,5 miliardy korun koupila australská společnost Zip Co, je Michal dosud CEO spolu s 200+ členným týmem. Předtím, než začal podnikat, žil deset let v USA, UK a Rusku, přibližně tři roky získával zkušenosti v investičním bankovnictví v Barclays Capital v Londýně.

  Michal Šmída

  CEO, Twisto

 • Portrét Ondřej HolzmanPortrét Ondřej Holzman

  Ondřej Holzman je šéfredaktor internetového magazínu CzechCrunch.cz. Baví ho objevovat zajímavé příběhy a dělit se o ně se světem, protože věří, že mohou motivovat další k novým úspěšným příběhům.

  Ondřej Holzman

  Šéfredaktor, CzechCrunch.cz

 • Portrét Vít HorkýPortrét Vít Horký

  Vítek je startupový zakladatel a investor. Je spoluzakladatelem a generálním partnerem Czech Founders VC a zároveň zakladatelem neziskové organizace Czech Founders, která pomáhá podporovat a kultivovat český startupový ekosystém. Je i jedním ze iniciátorů Moonshot Platform, která má za cíl akceleraci inovativních impactových projektů z celého světa zaměřujících se na řešení nejpalčivějších současných problémů podle cílů SDG. Vybudoval a prodal izraelsko-americké firmě NICE technologický startup Brand Embassy, který pomáhá mnoha Fortune 500 firmám se zlepšováním zákaznické péče. V minulosti založil (a exitoval) digitální reklamní agenturu a založil (a úspěšně položil) firmu na distribuci software. Vítek vystudoval britskou Teesside University a žil v Londýně a Kalifornii. Ve volném čase tlačí po horách kočárek s dvojčaty, jezdí na kole se synem nebo náruživě čte knihy.

  Vít Horký

  Founder Brand Embassy & Czech Founders