Mentoring Day

8 oblastí, 22 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas seO soutěži

Mentoři

 • Portrét Martin KešnerPortrét Martin Kešner

  Martin Kešner

  Zakladatel & CEO, Nápad roku

 • Portrét Slavomír SlaninaPortrét Slavomír Slanina

  Slavomír je v roli ředitele pro rozvoj sítí ve Vodafone Česká republika zodpovědný za plánování, implementaci, testování a optimalizaci mobilní sítě. Jeho tým se podílí také na strategii poskytování nových služeb. V telekomunikačním sektoru Slavomír pracuje více jak 20 let a má za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů. Za jeho působení Vodafone pětkrát získal certifikaci P3/UMLAUT za nejlepší síť v České republice. Vypnutí 3G v roce 2021 bylo jedním ze Slavomírových nejdůležitějších projektů a prioritou pro něho nadále zůstává rozšiřování pokrytí sítí 5G. V současnosti se zaměřuje také na automatizaci firemních procesů a využití umělé inteligence. Ve volném čase se věnuje zimním i letním sportům, turistice anebo motorsportu.

  Slavomír Slanina

  Ředitel pro rozvoj sítí , Vodafone

 • Portrét Otakar ŠuffnerPortrét Otakar Šuffner

  Otakar Šuffner je CEO a spoluzakladatel platformy FTMO, která se během několika let z lokální české firmy vypracovala na nejvýznamnější společnost ve svém segmentu na světě. Otakar v FTMO dohlíží na rozvoj strategie a na to, aby byla platforma neustále budována na základě potřeb zákazníků. Cílem platformy je totiž poskytnout lidem možnost zdokonalovat a následně monetizovat jejich tradingové dovednosti. Vedle exekutivní agendy ale společnost posouvá i za hranice platformy a má na starosti akvizice a další investiční kroky. Samotné FTMO si od spuštění v placených i neplacených režimech vyzkoušelo přes 1,5 milionu lidí z téměř celého světa a na svém kontě má řadu ocenění, včetně pětinásobného prvenství v žebříčku Deloitte Fast50, vítězství EY podnikatele roku či prestižního ocenění FMLS.

  Otakar Šuffner

  CEO a spoluzakladatel platformy FTMO, FTMO

 • Portrét Marwan ChanawaniPortrét Marwan Chanawani

  After spending 20+ years building several global business endeavors (ESET, Exponea, MINIT) and implementing successful expansion strategies across 30+ countries, Marwan co founded EXPANDABLE to further help companies of all sizes to become true global players.

  Marwan Chanawani

  Co-Founder, Expandable

 • Portrét Ondřej KrátkýPortrét Ondřej Krátký

  Ondřej Krátký - 39 let - spoluzakladatel a donedávna CEO české přepravní platformy Liftago. První zkušenosti nabral v obchodu a marketingu velké mezinárodní firmy. Záhy se nadchl pro misi Liftaga, kterému pomáhal rozjíždět několik funkcí a týmů a po několika letech převzal roli CEO. Ondřej aktuálně předal vedení Liftaga a zakládá další start-up s novou misí. Mimo to se věnuje neziskovému programu MuzesPodnikat.cz.

  Ondřej Krátký

  spoluzakladatel, ex-CEO, Liftago

 • Portrét Petr KlimešPortrét Petr Klimeš

  Petr Klimeš v současné době využívá dlouholeté mezinárodní zkušenosti z oblasti digitálního bankovnictví, marketingu a strategického vývoje produktů pro vývoj mobilních fintech aplikací pro Omán a další trhy v MENA pro Ooredoo Fintech. V pozici Head of Digital Business a Head of Marketing v Abu Dhabi Islamic Bank (ADIB) spustil mimo jiné Amwali, první digitální banku pro teenagery v MENA a jiné digitální ventures. Vedl repositioning značky a rebranding. V Citibank Česká republika zastával pozici Head of Marketing.

  Petr Klimeš

  Venture Lead, Creative Dock

 • Portrét Petr KováčikPortrét Petr Kováčik

  Petr je podnikatel se 24 roky zkušeností v oboru. Po startupu Skrz.cz. který v roce 2017 prodal britským Secret Escapes, provozoval startup Blabu.com a následně rok strávil ve fondu KAYA. V roce 2023 založil startupové studio BUDETO, aby podpořil velmi časné startupy od fáze ideace. Výsledkem prvního roku jsou 3 startupy, kterým aktivně pomáhá.

  Petr Kováčik

  General Partner, BUDETO

 • Portrét Jiří ZdražilPortrét Jiří Zdražil

  Jiří je národní obchodní manažer pro internet věcí (IoT) a mobilní privátní sítě (MPN) ve společnosti Vodafone Česká republika, kde působí více než 15 let. Je zkušeným odborníkem v oblasti telekomunikací. Spolu se svým týmem se zaměřuje zejména na strategický rozvoj služeb a technologií v oblasti internetu věcí. Ve své roli uplatňuje nejen bohaté znalosti z oblasti datové analýzy, ale také řízení zákaznické zkušenosti. I díky tomu má za sebou celou řadu úspěšně realizovaných projektů. Práce je zároveň jeho koníčkem, a proto neustále hledá příležitosti k osobnímu růstu a vzdělávání se v oblasti technologických inovací ale i mimo ni, aby si udržoval přehled nejen ve svém oboru.

  Jiří Zdražil

  IoT & MPN Country Sales Manager, Vodafone Česká republika

 • Portrét Michal SüttöPortrét Michal Süttö

  Michal pomáhá technologickým společnostem udržitelně a efektivně růst. Zaměřuje se na pomoc při budování tří pilířů růstu: unikátní go-to-market strategie, škálovatelný distribuční model, a moderní plánovací proces. Pracoval s více než 60 týmy v 15 sektorech a 10 zemích. Jeho klienty jsou týmy jako VISA, Webglobe, Dell, Contember, Pygmalios, Supraphon, SatoshiLabs, J&T banka nebo Signal festival.

  Michal Süttö

  Go-to-market konzultant

 • Portrét Tereza VyhnanovskáPortrét Tereza Vyhnanovská

  Tereza se v PR pohybuje víc než deset let. Zkusila si taky novinařinu, založila sociální sítě ve státní správě, ale nakonec skončila mezi startupy u Honzy Hustáka. Ráda vymýšlí strategie a obsah, v Husté má na starosti školení, mediální tréninky, mentoring, stará se o Account Directory a pomáhá s vedením firmy. Miluje Červeného trpaslíka, všechny Star Warsy i Treky a gramatiku. Dává přednost Marvelu před DC.

  Tereza Vyhnanovská

  Head of Account Directors, HustáKomunikejšn

 • Portrét Václav PavlečkaPortrét Václav Pavlečka

  Václav Pavlečka je spoluzakladatelem Czech Founders VC, kde investuje spolu se čtyřmi desítkami globálně úspěšných founderů do nadějných inovací a začínajících start-upů s potenciálem změnit status quo v řadě oborů. Václav již více než 15 let překlenuje propast mezi světy marketingu a inovací. Za dekádu své marketingové kariéry pracoval pro značky po celém světě – technologické společnosti v USA, Číně, ale také korporátní klienty v Evropě.

  Václav Pavlečka

  Managing Partner, Czech Founders VC

 • Portrét Jakub RožPortrét Jakub Rož

  Jakub je CEO a spoluzakladatelem digitální agentury Flow Media a influencer marketingové platformy Reward. Od svých 14 let je internetovým podnikatelem a získal mnoho zkušeností, ať už v rámci zakázek pro významné klienty jako Vodafone CZ, Český rozhlas, Pilsner Urquell, BRIT, T.M. Lewin, DHL nebo jeho vlastních projektů.

  Jakub Rož

  CEO & Co-Founder, Flow Media

 • Portrét Lukas MehnertPortrét Lukas Mehnert

  Lukas je původem z Berlína, začínal jako správce sítě, ale už léta se naplno věnuje pouze online marketingu. Do onlinu se dostal v roce 2006 jako webmaster, vystřídal několik dalších pozic a poté se přesunul do brněnského Kentica. Následně vykonával pozici CMO pro analytický nástroj Smartlook, který používají zákazníci ve více než 90 zemích. Miluje všechny online marketingové nástroje a taktiky, které posouvají byznys dál, a přestože stále považuje PPC za špičkový marketingový kanál, rád experimentuje i s novými možnostmi. Aktuálně působí jako freelancer a pomáhá více než 50 B2B SaaS firmám proniknout na světový trh skrz online marketing. K jeho klientům patří: Storyblok, Trueclicks, BehavioLabs, Smartlook, Forcemanager, Shoptet, Scaut, Smartsupp, Trackdesk a mnoha dalších.

  Lukas Mehnert

  Marketing konzultant pro B2B

 • Portrét Filip ŘehoříkPortrét Filip Řehořík

  Filip Řehořík

  Partner Development, Startups & ISVs, Central Europe, Microsoft

 • Portrét Luděk ŠafářPortrét Luděk Šafář

  Luděk se věnuje digitální transformaci, zejména ve formě enterprise IT systémů a analytických platforem. V současnosti vede tým Customer Advisory pro střední Evropu v SAS Institute, lídrovi v oblasti advanced analytics, machine learning a AI. Mimo to se angažuje ve strategickém rozvoji GoodSailors na pozici Co-CEO.

  Luděk Šafář

  Co-CEO Good Sailors,, Customer Advisory Leader, SAS Institute

 • Portrét Michal NovákPortrét Michal Novák

  MezzoNet zvyšuje bohatství českých firem tak, aby dosáhly světové úrovně. Pomáhá ředitelům a majitelům firem vidět, vědět a cítit věci pod povrchem a dělat strategická, udržitelná a vědomá rozhodnutí. Michal má více než 20 let zkušeností v oblastech strategického poradenství, procesní architektury, řízení zákaznické zkušenosti, firemní transformace a výzkumu trhu. Pracuje se zakladateli startupu při nastavení smysluplné vize a strategie a aby cesta k její úspěšné realizaci byla volná, provází zakladatele hlubokou osobní transformací.

  Michal Novák

  Founder and CEO, mezzoNet.cz

 • Portrét Filip MikschikPortrét Filip Mikschik

  Filip Mikschik, zakladatel StartupJobs, je propagátorem myšlenky “buď žralok, pracuj pro startup” a ve startupovém prostředí se i on sám cítí jako ryba (žralok) ve vodě. Filip se zajímá o rozvoj podnikání. Pravidelně přednáší na vysokých školách a snaží se ukázat mladé generaci, že začít s vlastním byznysem není natolik složité.

  Filip Mikschik

  Founder, StartupJobs & Nelisa

 • Portrét Michal VojtaPortrét Michal Vojta

  Michal Vojta je CEO a spoluzakladatelem firmy SALESDOCk. Má bohaté zkušenosti z podnikání, B2B salesu a zaměřuje se na práci s Venture Capital fondy a startupy, protože ho baví pomáhat mladým zakladatelům budovat jejich podnikání. Michal pomáhal organizacím jako Stories.bi nebo Oddin.gg a spolupracuje s VC fondy jako Presto Ventures nebo J&T Ventures. Kromě pomoci klientům se v SALESDOCku soustředí na tým a rozvoj lidí, kde dokazuje, že i prodej může být zábavná disciplína. Michal miluje, jak se díky extrakci toho nejlepšího ze statistiky, rétoriky, psychologie, sémantiky a řízení procesů může z prodeje stát funkční „vědecká“ disciplína a nakonec také zábava.

  Michal Vojta

  CEO, Co-Founder, SALESDOCk

 • Portrét Petr ElgnerPortrét Petr Elgner

  Obchodní týmy, které vyrostly organicky, Petr transformuje do process-based, data-driven sales organizace, která je připravená na škálování, případně expapanzi na další trhy. Řadu let strávil v pozici Head of Sales ve firmě Internet Projekt, která vyvíjí robustní webové aplikace a self-care portály pro enterprise subjekty v ČR i zahraničí (innogy, GasNet, Linet,...), kterou následně jako člen managementu provedl akvizicí pod křídla ARICOMA Group z KKCG.

  Petr Elgner

  Director of Group Sales, Omnetic (EAG Group)

 • Portrét Štěpán BartyzalPortrét Štěpán Bartyzal

  Štěpán je zakladatelem společnosti recruitis.io, která provozuje dva hlavní SaaS produkty: Recruitis.io pro nábor zaměstnanců a Onbee.app pro onboarding nových zaměstnanců. Patří mezi české evangelisty moderních trendů a digitalizace HR. Recruitis jako ATS (Applicant Tracking System) patří mezi lídry na česko-slovenském trhu a používají ho klienti jako Seznam.cz, T-Mobile, UniCredit Bank, Decathlon, Heureka a desítky dalších.

  Štěpán Bartyzal

  Founder & CEO, Recruitis.io s.r.o.

 • Portrét Jan GabrielPortrét Jan Gabriel

  Ve finančních odděleních se pohybuji celý svůj profesní život. Věřím, že přínos finančních oddělení není jen ve vyplňování nástrojů státní šikany (zní Vám to povědomě?: „pošleme ten dokument na berňák, hlavně ať máme klid“), ale především v podpoře manažerských rozhodnutí. Již delší dobu dochází ke změně chápání role CFO a podnikových financí obecně. Za změnu chápání role „financí“ jsem nesmírně rád. Finanční oddělení se stávají diskusními partnery pro ostatní funkce/oddělení ve firmě a to nás nutí se neustále vzdělávat. Znáte lepší práci než tu, ve které jste odměňování za učení se a pomoc ostatním?

  Jan Gabriel

  Director of CFO services, Symfio

 • Portrét Lukáš HrdličkaPortrét Lukáš Hrdlička

  Lukáš pomáhá vynikajícím lidem vyniknout. Proškolil stovky lidí ve více než 80 firmách nejrůznějších oborů, ale i v korporacích Fortune 500 jako jsou Microsoft, Konica Minolta, či LEGO. Za posledních 9 let připravil řečníky na konference a startup soutěže v Americe, Evropě i Asii se skvělými výsledky jako jsou získané investice, lepší obchodní výsledky, či vyhrané soutěže. Své zkušenosti sdílel na TEDxEAL v Dánsku a také v rámci 63 podnikatelských programů. Skrz jeho online kurzy prošlo více jak 15 000 velmi spokojených účastníků. Zajímají ho všechny příběhy, které by měly být slyšet!

  Lukáš Hrdlička

  Pitch Coach & Communication Designer