Mentoring Day

7 oblastí, 28 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas seO soutěži

Mentoři

 • Portrét Kamil AnisPortrét Kamil Anis

  Kamil Anis pracuje jako specialista technické podpory prodeje bezdrátových technologií, ve společnosti Huawei. Podílel se na revitalizaci GSM sítí a jejich evoluci směrem k multi-plaformním GSM/UMTS/LTE technologiím na bázi softwarově definovaného rádia, tzv. SingleRAN, pro tuzemské i zahraniční operátory. Po dobu více než 15 let se Kamil specializuje na zavádění technologických inovací do praxe a jejich komerční využití. V současné době pracuje na spouštění mobilních sítí páté generace a rozvoji 5G služeb. Kamil je absolovent doktorského studia na elektrotechnické fakultě ČVUT v oboru radioelektronika.

  Kamil Anis

  Sr. Expert, Solution Sales , Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 17 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 9 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, zejména v oblastech fintech, zdravotnicví, vzdělání, smart city, a IoT/IoE a Big Data a na jejich rozjezd a globální expanzi.Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Liliana BerezkinováPortrét Liliana Berezkinová

  Lili je podnikatelka a poradkyně v oblasti nových technologií a spoluautorka několika světových patentů. Jako CEO Nanopharmy uvedla na trh dva produkty z nanovláken - nosiče pro pěstování kmenových buněk a pleťovou masku, se kterou mimojiné vyhrála v roce 2018 i FutureNow StartUp Awards. Lili baví spojování světa vědy a businessu a zviditelňování české inovační scény, zejména v oblasti biotechnologií, zdravotnických prostředků a kosmetiky. Časopis Ekonom ji zařadil mezi Čechy budoucnosti. Od letošního roku je Lili na volné noze a pomáhá inovativním projektům s business a product developmentem a fundraisingem a větším firmám zase s technology scoutingem. Její vizí je v České republice s pomocí investorů a institucionálních partnerů vytvořit hub materiálových a biomedicínských technologií.

  Liliana Berezkinová

  Innovation Consultant & Advisor

 • Portrét Miroslav BulaPortrét Miroslav Bula

  Miroslav zahájil svou profesní kariéru v oboru mobilních telekomunikacích po absolvování ČVUT v Praze. Začínal v technologickém oddělení společnosti T-Mobile, kde také několik let pracoval v sídle společnosti v německém Bonnu. Ve společnosti Vodafone pracuje od roku 2006, kdy nastoupil do oddělení Network Architecture. Od té doby zastával několik manažerských funkcí v oblasti technologické strategie, rozvoje, řízení investic a tech operations. Volný čas tráví s rodinou a občas i rybolovem

  Miroslav Bula

  Head of Governance & Operations, Vodafone CZ

 • Portrét Vlastimil VodičkaPortrét Vlastimil Vodička

  Vlastimil dříve pracoval jako analytik ve společnosti Pioneers ve Vídni, kde od roku 2014 vyhledával potencionální akvizice pro společnosti jakými jsou Cisco, Erste Bank, PwC, Telefonica nebo Konica Minolta. V roce 2015 působil jako koordinátor projektu v rámci Investment Readiness programu Světové banky pro západo-balkánské země. Studoval International Business Management na univerzitě ve švýcarské Basileji, Finance & Tax law na univerzitě ve Vídni a International Trade in Post-Soviet countries v Petrohradě, kde také procestoval 10000 km po Transsibiřské Magistrále, aby otestoval infrastrukturu pro rozvoj digitálních inovací.

  Vlastimil Vodička

  Partner, Nápad roku

 • Portrét Juraj AtlasPortrét Juraj Atlas

  Juraj Atlas, původem IT vývojář, který se vrhl na manažerskou cestu. Jako člen středního managementu Ernst&Young USA, Cap Gemini USA a evropského management Ness Technologies budoval týmy a nastavoval projekty a programy v Evropě, v USA a Indii, především v oblasti B2B IT professional services. Rozený troubleshooter, který rád využije příležitost potrápit si hlavu hledáním řešení. Láká jej budovat komplexní technologie, globální produkty nebo služby pro spotřebitele (B2C) založené na moderních technologiích. Má rád komfort auta ale nesnáší dopravní zácpy a hledání parkovacího místa, proto v roce 2012 spoluzaložil a vybudoval startup Liftago, který poskytuje alternativu k vlastním autům v centrech měst.

  Juraj Atlas

  Chairman of the Board of Directors, Liftago

 • Portrét Jana ŽůrkováPortrét Jana Žůrková

  Jana přináší dlouholeté zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti bankovnictví, telekomunikací a management consultingu v západní Evropě, v CEE regionu a v severní a jižní Americe. Janu vždy zajímalo využití technologických inovací v businessovém prostředí a jejich dopady na společnost a v posledních letech pomáhá začínajícím firmám uvést jejich inovativní řešení do života jako mentor i jako investor.

  Jana Žůrková

  CEE Chief Transformation Officer, Microsoft

 • Portrét Pavlína LouženskáPortrét Pavlína Louženská

  Pavlína konzultuje marketing a byznys primárně pro technologické a designové startupy. Za poslední rok pomáhala 100+ značkám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google Developers Launchpad. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 22 000 členek. Je členkou správní rady Transparency International. Získala stipendium Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. Píše blog pavlinaspeaks.com. Na Twitteru a Instagramu je jako @pavlina_speaks.

  Pavlína Louženská

  Zakladatelka, #HolkyzMarketingu

 • Portrét Zdeněk CendraPortrét Zdeněk Cendra

  Zdeněk podniká od 14 let. Dnes dělá byznys s obratem přes 400 milionů ročně a nedávno byl součástí výběru Forbes 30 pod 30. Je známý tím, že se nespokojí se statem quo. V poslední době se tak např. postavil zajetým pořádkům a vyhrál výběrové řízení na dodavatele iVysílání České televize, přestože dlouholetým dodavatelem byl gigant O2. V 16 letech založil firmu SuperHosting.cz, která dnes patří k největším dodavatelům obsahu do českého internetu. V roce 2012 založil se společníkem Peering.cz, první komerční internetový uzel v Česku, který dnes propojuje přes polovinu českého internetu. Ve stejném roce vzal útokem globální trh s projektem CDN77.com, jehož zákazníky jsou celosvětově významné weby z 96 zemí světa s majoritou klientů z USA a západní Evropy.

  Zdeněk Cendra

  Owner, CDN77.com

 • Portrét Stanislav HájekPortrét Stanislav Hájek

  Standa působí ve VIG ČR na pozici vedoucího projektové kanceláře, která poskytuje servis v oblastech projektového a procesního managementu, řízení inovací, business analýzy a podpory transformace všem třem společnostem v rámci holdingu VIG ČR (Kooperativa, ČPP a PČS). Standa se celou svou karierů zabývá technologickými a IT projekty. Před VIG působil v konzultačních společnostech Deloitte a Capgemini, vystudoval obor International Managerial Economic na Univerzitě v Utrechtu.

  Stanislav Hájek

  Head of Project management office and innovations, Kooperativa

 • Portrét Jakub RožPortrét Jakub Rož

  Jakub je CEO a spoluzakladatelem digitální agentury Flow Media a influencer marketingové platformy Reward. Od svých 14 let je internetovým podnikatelem a získal mnoho zkušeností, ať už v rámci zakázek pro významné klienty jako Vodafone CZ, Český rozhlas, Pilsner Urquell, BRIT, T.M. Lewin, DHL nebo jeho vlastních projektů.

  Jakub Rož

  CEO & Co-Founder, Flow Media

 • Portrét Pavel JíhlavecPortrét Pavel Jíhlavec

  Pavel přišel do společnosti Profinit rok po založení, v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení celé společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

  Pavel Jíhlavec

  CEO, Profinit

 • Portrét Martin StachPortrét Martin Stach

  Martin Stach je zakladatelem poradenské společnosti bonuvis, která je specialistou na korporátní finance se zaměřením na M&A, kapitálové poradenství a fundraising pro start-upy a růstově zaměřené firmy (www.bonuvis.com). Od roku 2017 je Martin zároveň partnerem v Reflex Capital – VC investičním fondu založeným úspěšným podnikatelem Ondřejem Frycem (www.reflexcapital.com). Spojením těchto dvou rolí Martin zúročuje bohaté zkušenosti, které začal sbírat při svém působení v investičních bankách JP Morgan a Jefferies v Londýně a v investičním PE fondu Advent International. Během své kariéry se Martin podílel (buď jako poradce nebo investor) na více než 70 transakcích s celkovou hodnotou převyšující 550 miliard Kč napříč mnoha odvětvími a geografiemi. Příkladem z ČR lze uvést prodej Mall.cz skupině Naspers či prodej CZC.CZ skupině Rockaway a nebo fundraising pro vývojáře online her Geewa či mobilní transakční platformu CoolTicket.

  Martin Stach

  Partner, Reflex Capital

 • Portrét Jaroslav SoučekPortrét Jaroslav Souček

  Jaroslav Souček, který se v digitálu pohybuje přes deset let v současnosti vede produktové oddělení ve vydavatelství Economia. První dva roky své kariéry věnoval rozvoji Ebay startupu Slando, poté se z Londýna přestěhoval do Prahy a pět let pracoval pro Seznam.cz jako manažer distribuce a business developer. Od roku 2015 pracoval Jaroslav s Tomášem Bačou - nejprve v EYELEVEL a následně pro Greenlight. Do každé firmy přináší mimo jiné svou schopnost problémy jednak posuzovat v kontextu a uvažovat nad nimi holisticky a komplexně, jednak je rozložit na dílčí části a vymýšlet přesná řešení jednotlivých detailů.

  Jaroslav Souček

  Head of Product, Economia

 • Portrét Šimon RákosníkPortrét Šimon Rákosník

  Šimon se více než 13 let pohybuje v oblasti PR. Působil ve velkých českých a mezinárodních agenturách a posledních 8 vede vlastní agenturu Rubikon PR, která se specializuje na komunikaci technologických firem. Rubikon na českém trhu zastupuje 30 klientů od startupů po mezinárodní firmy. Patří mezi ně Bolt, DPD, Revolut, Zalando, Cleverlance, J&T Ventures, Scott & Weber, Mutumutu, IdeaSense, Mailkit, Adform, Upvest a další.

  Šimon Rákosník

  Managing Partner, Rubikon PR

 • Portrét Petr BiskupPortrét Petr Biskup

  Petr pracuje v České Spořitelně, kde má na starost rozvoj nového projektu, který se dotkne i mladých podnikatelů. Předtím pracoval jako Business Development Manager pro Public Sector ve společnosti SoftwareONE. Petr zahájil svůj život s inovacemi v IBM, kde měl na starost rozvoj startupového programu pro ČR a SK. Petr se pohybuje v obchodě více než 11 let, má za sebou několik úspěšných projektů a splněných ročních cílů. Ve svém volném čase se věnuje rodině, snaží se hrát golf a pomáhat novým zajímavým nápadům k životu.

  Petr Biskup

  FintechCloud leader, Česká Spořitelna

 • Portrét Štěpán BartyzalPortrét Štěpán Bartyzal

  Štěpán se zabývá moderními trendy v náboru zaměstnanců. A díky tomu, že vystudoval fakultu informatiky, tak již 14 let úspěšně kombinuje HR & IT. Současně vede společnost Český Trh Práce s.r.o., která poslední čtyři roky prorazila s náborovým softwarem a aplikaci Recruitis.cz, jejíž poslání vystihuje slogan: „aby Vás nábor zaměstnanců bavil”. Štěpán stojí za projektem HRLeaders.cz a s Jirkou Landovským moderuje pořad Personalistika Zet na rádiu Zet.

  Štěpán Bartyzal

  founder pracevcr.cz & recruitis.io, Český Trh Práce s.r.o.

 • Portrét Pavel PřikrylPortrét Pavel Přikryl

  Pavel je co-founder projektu Opero, pražského centra pro podnikatele a společenské a vzdělávací události, vedle toho vede poradenský butik GROWTHGARAGE, zaměřený na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů. Nedávno také společně s Pavlem Bouškou založil fond Fazole ventures, zaměřený na seed investice do B2B start-ups. V minulosti působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. Vedle profesní dráhy stíhá řadu dalších zájmů. V akademické sféře stihl doktorát z mezinárodních studií na Univerzitě Karlově, pozici Fulbright Visiting Scholar na George Washington University, publikaci knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích.

  Pavel Přikryl

  Co-founder, Opero

 • Portrét Lukáš NejezchlebPortrét Lukáš Nejezchleb

  Lukáš Nejezchleb má letité zkušenosti v managementu v segmentu IT technologií a gastroprovozů. Na první pohled rozdílné světy, které však dokázal propojit. Své první zkušenosti v managementu získal již během studií na University of Rochester, NY, USA, poté v nadnárodních společnostech v Londýně a posléze v Praze. Brzy opustil korporátní svět a vydal se vlastní cestou. Nejprve ve společnosti Aplis a posléze ve vlastní společnosti Express Sandwich, kterou založili s kamarádem. Dále působil jako poradce pro prodejích a akvízicích nadnárodních společností. Více jak 10 let se věnuje především rozvoji vlastní firmy, která se proměnila v Express Deli a zaměřuje se na event catering, office catering a drop-off catering. Ve volném podporuje své děti při sportu a aktivně se zapojil do hraní ragby.

  Lukáš Nejezchleb

  CEO, Express Deli

 • Portrét Veronika PeterkováPortrét Veronika Peterková

  Veronika působí v oblasti informačních technologií již přes 10 let. Začínala ve společnosti Sybase Software, dále působila na pozici Key Account Manager ve společnosti ADASTRA, kde měla na starost business development v oblasti Information Management & Business Intelligence pro klíčové zákazníky. Před 4 lety se začala aktivně věnovat rozvoji businessu malých technologických projektů / startupů, nastavení jejich obchodních modelů a strategií a jejich propojení s korporátní sférou ve společnosti TechSquare. Nyní působí nově, od února 2019, v investičním fondu J&T Ventures, kde zastává pozici Investment Manager.

  Veronika Peterková

  Investment Manager, J&T Ventures

 • Portrét Viliam DžamaPortrét Viliam Džama

  Viliam se od poloviny roku 2017 ve společnosti U+ věnuje rozvoji produktů startupů v idea fázi, kde zakladatelům pomáhá efektivně definovat jejich technologické produkty. Do té doby působil v roli projektového a produktového manažera technologických projektů, kam přešel z pozice zakladatele a CEO strtupu JOBAdvisor.cz, který je momentálně ve fázi hledání trhu. Ve svém volném čase se věnuje rozvoji své agentury pragERLEBNIS, která působí od roku 2016 v oblasti cestovního ruchu v Praze.

  Viliam Džama

  Product Architect, U+ Design

 • Portrét Marian ŠkvarekPortrét Marian Škvarek

  Marián založil a prodal softwarovou firmu EASYCORE, založil SaaS startup REALPAD, který slouží zákazníkům v 10 krajinách a od roku 2018 se primárně věnuje mobilní platformě Locco, která transformuje nevyužité prostory na globální síť minutových kanceláří.

  Marian Škvarek

  CEO, Locco technology

 • Portrét Adam MaternaPortrét Adam Materna

  Adam založil i vede společnost Accent Artisan. Jako lektor komunikačních dovedností a jazyků s desetiletou praxí se zaměřuje nejen na prezentování, akvizici jazyku jako takového, ale i na kultivaci komunikačních dovedností jako nástroje leadershipu. Proškolil již stovky klientů v prezentování, získání přízvuků rodilých mluvčí AJ i leadershipových komunikačních strategiích.

  Adam Materna

  CEO a zakladatel, Accent Artisan

 • Portrét Pavel ChytilPortrét Pavel Chytil

  Pavel po studiích dostal nabídku provádět výzkum v předním výzkumném centru v USA pro rozpoznávání řeči a mluvčích. Zde postupně přešel do oblasti biomedicínského inženýrství, ze kterého následně získal doktorát. V jeho profesionální kariéře měl na starosti jak výzkum či podporu výzkumu v úzce profilovaných skupinách, tak vývojové a provozní činnosti jako IT ředitel v 10000+ podnicích. V současné době se věnuje různým IT technologiím, ale hlavně pak inovativním senzorům a jejich využití v různých aplikacích. Své zkušenosti využívá při zakládání a rozjezdu startupů.

  Pavel Chytil

  CEO, Moistureguard

 • Portrét Jakub ZahrádkaPortrét Jakub Zahrádka

  Během 20-ti let mé dosavadní praxe se organizace, řízení a komunikace staly mou hlavní doménou. Své zkušenosti jsem získával v různých pozicích a to buď ve vlastních projektech PMA PARTNERS, iNELS GROUP či v řadě zákaznických projektů a firem (senior projektový manažer, krizový manažer, manažer pro restrukturalizaci, člen boardu, ředitel společnosti, „pravá ruka“ majitele/ředitele společnosti, manažer pro řízení „start-up“ projektů, atd.) a to jak v České republice tak i v zahraničí. Mám rád inovace, nové přístupy a to jak při řešení nových i stávajících projektů, tak i při řízení společností a změnách v nich. Výzvy, náročné a složité projekty, jsou motorem mého života, velmi nerad utíkám z boje.

  Jakub Zahrádka

  CEO, iNELS

 • Portrét Filip MolčanPortrét Filip Molčan

  Filip se od roku 2002 věnuje podnikání v informačních technologiích. Založil a vedl organizaci OSS Alliance na podporu využívání open-source řešení, pracoval jako konzultant pro open-source pro Evropskou komisi, strávil rok života v Silicon Valley a v současné době se věnuje především inovacím v nových oblastech digitálního podnikání. Jako zakladatel společnosti Good Sailors podporuje více než 16 let hledání smysluplné práce pro hendikepované. Figuruje v žebříčku 100 největších inovátorů v Evropě, získal řadu ocenění z oblasti sociálního podnikání a inovací. Ve volném čase je dobrovolným strážcem národního parku České Švýcarsko a fotografuje.

  Filip Molčan

  CEO, Good Sailors

 • Portrét Lukáš KrčilPortrét Lukáš Krčil

  Lukáš svůj první business postavil ve 14. letech. Po studiích marketingu v Česku, Dánsku a na Taiwanu spoluzaložil marketingovou agenturu Brain One, která stojí za vývojem značek jako je Mall.cz, Direct pojišťovna, Isover, Heureka nebo CZC. V posledních letetch vyhrál několik kreativních cen včetně shortlistu Cannes Lions. Nyní vede skupinu 3 agentur Brain Family, které propojují výzkum, strategii a kreativní exekuci.

  Lukáš Krčil

  CEO, Brain One

 • Portrét Zuzana SlukováPortrét Zuzana Sluková

  Zuzku od mládí fascinovalo lidské chování. Ve své práci produktové manažerky propojuje behaviorální psychologii s analýzou toho, jak uživatelé interagují s webovým rozhraním. Její prací je pochopit touhy a potřeby zákazníků a přinášet jim co nejjednodušší cestu, jak jich dosáhnout. Má za sebou optimalizaci e-shopu ZOOT, kde se soustředila na použitelnost webu při zvyšování výkonostních a marketingových cílů. Momentálně se vrhla na výzvu v podobě mobilní aplikace Práce za rohem ve společnosti LMC.

  Zuzana Sluková

  Product manager, LMC

 • Portrét Tomáš BergerPortrét Tomáš Berger

  Tomáš založil a vede několik datových startupů. Mezi ty hlavní patří leadgen nástroj Leady.com, databáze firem Merk.cz nebo monitoring médií Monitora. Na těchto nástrojích staví svůj obchod, marketing či PR tisíce firem v ČR i zahraničí. Roční obrat projektů přesahuje 100 milionů korun. Nikdy nehledal investici ani nepotkal užitečného mentora. Mezi jeho hlavní profesní úspěchy patří druhé a šesté místo v Nápadu roku 🙂

  Tomáš Berger

  Founder, Imper / Monitora