Mentoring Day

7 oblastí, 22 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas seO soutěži

Mentoři

 • Portrét Kamil AnisPortrét Kamil Anis

  Kamil Anis pracuje jako specialista technické podpory prodeje bezdrátových technologií, ve společnosti Huawei. Podílel se na revitalizaci GSM sítí a jejich evoluci směrem k multi-plaformním GSM/UMTS/LTE technologiím na bázi softwarově definovaného rádia, tzv. SingleRAN, pro tuzemské i zahraniční operátory. Po dobu více než 15 let se Kamil specializuje na zavádění technologických inovací do praxe a jejich komerční využití. V současné době pracuje na spouštění mobilních sítí páté generace a rozvoji 5G služeb. Kamil je absolovent doktorského studia na elektrotechnické fakultě ČVUT v oboru radioelektronika.

  Kamil Anis

  Sr. Expert, Solution Sales , Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

 • Portrét Michal VojtaPortrét Michal Vojta

  Michal Vojta je CEO a spoluzakladatelem firmy SALESDOCk. Má bohaté zkušenosti z podnikání, B2B salesu a zaměřuje se na práci s Venture Capital fondy a startupy, protože ho baví pomáhat mladým zakladatelům budovat jejich podnikání. Michal pomáhal organizacím jako Stories.bi nebo Oddin.gg a spolupracuje s VC fondy jako Presto Ventures nebo J&T Ventures. Kromě pomoci klientům se v SALESDOCku soustředí na tým a rozvoj lidí, kde dokazuje, že i prodej může být zábavná disciplína. Michal miluje, jak se díky extrakci toho nejlepšího ze statistiky, rétoriky, psychologie, sémantiky a řízení procesů může z prodeje stát funkční „vědecká“ disciplína a nakonec také zábava.

  Michal Vojta

  CEO, Co-Founder, SALESDOCk

 • Portrét Marek ZapletalPortrét Marek Zapletal

  Marek pomáhá vybrané skupině startupů i zavedených firem efektivněji dosahovat svých cílů. Vystudoval Ph.D. v Business Economics na University of Michigan, pracoval v ekonomickém poradenství v San Franciscu a později v rámci startupu v oblasti E-commerce propojoval oblast businessu, strategie a dat v roli Chief Data Officer. Marek žil a získával zkušenosti posledních skoro dvacet let ve Spojených státech. Jeho zálibou je četba knih, plavání, a psychologie.

  Marek Zapletal

  Strategic Advisor, Various Companies

 • Portrét Vlastimil VodičkaPortrét Vlastimil Vodička

  Vlastimil je zakladatel startupu s předchozími pracovními zkušenostmi z oblasti Venture Kapitálu. V posledních letech se svým spoluzakladatelem vybudoval technologický startup Leadspicker, který společnost Deloitte ocenila jako jednu z nejrychleji rostoucích technologických firem ve středoevropském programu Deloitte Fast 50 2019 a 2021. Poté, co si Leadspicker sám vydělal na první milion dolarů, získal 1,3 milionu v rámci seed financování od společností Reflex Capital a J&T Ventures. Vlasta je hrdý otec, dobrodruh a pilot ultralehkých letadel ve výcviku. Je držitelem černého pásu a bývalým členem juniorské reprezentace v judu, dnes je aktivním závodníkem v brazilském jiu-jitsu.

  Vlastimil Vodička

  Founder & CEO, Leadspicker

 • Portrét Vladimíra ČinčurováPortrét Vladimíra Činčurová

  Vladimíra je Partner Development Manager ve společnosti Microsoft, kde je zodpovědná za nábor a hodnocení B2B startupů a získávání nových partnerství s partnery z lokálního startup ekosystému v Čechách a na Slovensku.

  Vladimíra Činčurová

  Partner Development Manager, Microsoft

 • Portrét Pavlína LouženskáPortrét Pavlína Louženská

  Pavlína konzultuje produkt, marketing a byznys primárně pro technologické startupy a lifestyle značky. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 28 000 členek a letos proškolí přes 10 000 marketérů. Je členkou správní rady Transparency International a certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals, On Deck Community Leaders a Aspen Institute Young Leaders. Zasedá v porotě TechStars Startup Weekend nebo European Commission Social Innovation Competition a pravidelně hostuje Startup Disrupt Female Leaders. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020. Píše na pavlinaspeaks.com.

  Pavlína Louženská

  Zakladatelka, #HolkyzMarketingu

 • Portrét Jakub RožPortrét Jakub Rož

  Jakub je CEO a spoluzakladatelem digitální agentury Flow Media a influencer marketingové platformy Reward. Od svých 14 let je internetovým podnikatelem a získal mnoho zkušeností, ať už v rámci zakázek pro významné klienty jako Vodafone CZ, Český rozhlas, Pilsner Urquell, BRIT, T.M. Lewin, DHL nebo jeho vlastních projektů.

  Jakub Rož

  CEO & Co-Founder, Flow Media

 • Portrét Tomáš TurekPortrét Tomáš Turek

  Tomáš Turek spoluzakladatel startupu Daytrip, který provozuje platformu poskytující soukromou přepravu pro turisty mezi městy s místními řidiči. Společnost vznikla v roce 2015 s cílem nabídnout turistům alternativu k obvyklým způsobům dopravy. Platforma se postupně rozšířila do 85 zemí a její služby od té doby využilo přes 300 000 turistů.

  Tomáš Turek

  CEO, Daytrip

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 20 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 9 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, na jejich rozjezd a globální expanzi. Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Filip ŘehoříkPortrét Filip Řehořík

  Filip Řehořík

  CEE Startup Lead & Senior Partner Development Manager, Microsoft

 • Portrét Honza HustákPortrét Honza Husták

  Honza se v oblasti public relations pohybuje od roku 2011. Prošel si menší PR agenturou, velkou content-marketingovou agenturou i prací na na volné noze, až se dostal k založení vlastní agentury s poněkud netradičním názvem - HustáKomunikejšn. V kariéře si vyzkoušel práci pro velké korporace jako ČSOB, Sanofi Zentiva, Hamé nebo Home Credit, aby štěstí našel u dynamických technologických firem a především startupů. Historicky pomáhal s PR značkám jako Slevomat, DameJidlo, Rohlík, Le Premier nebo be3D. Mezi klienty, kteří prošli nebo procházejí jeho rukama, se řadí přední české startupy a technologické firmy, mezi něž patří Twisto, Productboard, Mews, STRV, venture kapitálový fond KAYA, estonský jednorožec Pipedrive nebo progresivní služba Woltair. Honza si při práci potrpí na proaktivní přístup, maximální otevřenost směrem ke klientovi a “ownership”, díky kterému se z pouhého dodavatele stává plnohodnotným partnerem.

  Honza Husták

  Founder & CEO, HustáKomunikejšn

 • Portrét Pavel JíhlavecPortrét Pavel Jíhlavec

  Pavel přišel do společnosti Profinit rok po založení, v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení celé společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

  Pavel Jíhlavec

  CEO, Profinit

 • Portrét Linda Appeltauer Portrét Linda Appeltauer

  Linda svou kariéru začala na recepci v hotelu a i díky téhle zkušenosti místo produktů a webů vidí to, jak a proč jsou s nimi zákazníci (ne)spokojení, a co můžete dělat pro to, abyste si je udrželi. V analytické partě Signals.cz řeší s klienty, aby sledovali správná data, navrhuje CRM strategie, baví ji zákaznická analytika, ale i návrh chytrých taktických kampaní. 12 let zkušeností v online marketingu získala v agentuře H1.cz, Slevomatu, ZOOTu a pracovala pro řadu značek z oblasti B2B i B2C od startupů po korporace.

  Linda Appeltauer

  Head of CRM, Signals.cz

 • Portrét Michal NovákPortrét Michal Novák

  MezzoNet zvyšuje bohatství českých firem tak, aby dosáhly světové úrovně. Pomáhá ředitelům a majitelům firem vidět, vědět a cítit věci pod povrchem a dělat strategická, udržitelná a vědomá rozhodnutí. Michal má více než 20 let zkušeností v oblastech strategického poradenství, procesní architektury, řízení zákaznické zkušenosti, firemní transformace a výzkumu trhu. Pracoval na desítkách projektů v zemích střední a východní Evropy, na Blízkém Východě, v USA a měl globální odpovědnost za výzkum telekomunikačního trhu v mezinárodní poradenské společnosti.

  Michal Novák

  Founder and CEO, mezzoNet.cz

 • Portrét Filip MikschikPortrét Filip Mikschik

  Filip Mikschik, zakladatel StartupJobs, je propagátorem myšlenky “buď žralok, pracuj pro startup” a ve startupovém prostředí se i on sám cítí jako ryba (žralok) ve vodě. Filip se zajímá o rozvoj podnikání. Pravidelně přednáší na vysokých školách a snaží se ukázat mladé generaci, že začít s vlastním byznysem není natolik složité.

  Filip Mikschik

  Founder, StartupJobs & Nelisa

 • Portrét Kája KováčováPortrét Kája Kováčová

  Po svém návratu z Norska se Kája rozhodla, že se chce profesně věnovat tomu, co ji nejvíc baví a naplňuje: organizování a plánování akcí. Ve vzdělávacím institutu GrowJOB nasbírala zkušenosti v eventovém a marketingovém týmu. Také se starala o eventy v #HolkyzMarketingu, kde momentálně mentoruje a školí. Poslední rok má v médiu CzechCrunch na starosti portfolio eventů a mentoringový program Startup Academy.

  Kája Kováčová

  Head of Events and Mentoring program, CzechCrunch

 • Portrét Petr BiskupPortrét Petr Biskup

  Petr v Dell Technologies rozjíždí spolupráci s velkými systémovými integrátory, konzultačními firmami a hostingovymi společnostmi. Za svou profesní kariéru se věnoval výhradně obchodu a pomoci rozjezdu skvělých a nových nápadu. Petr vám poradí v oblasti obchodu, jak přesvědčit zákazníka a na co si dávat pozor.

  Petr Biskup

  Account Executive, Dell Technologies

 • Portrét Beáta VörösováPortrét Beáta Vörösová

  Beáta je opravdovým startup nadšencem. Svou práci považuje za inspiraci a výzvu, kde hledá tu nejrychlejší cestu, jak startupům pomoci k jejich růstu. Inspirují a motivují ji startupy ze širokého spektra oborů, od těch s high-tech tematikou až po startupy se sociálními dopady. Svou mysl nechává otevřenou všem nápadům a aktuálně je nadšená do technologií strojového učení.

  Beáta Vörösová

  Ředitelka odboru startupů, Agentura CzechInvest

 • Portrét Lenka StawarczykPortrét Lenka Stawarczyk

  Lenka je konzultantka B2B marketingu a strategie značek. Prošla si jak korporáty (třeba LMC) tak start-upy (Brand Embassy, Storyous, FaceUp). Dnes pomáhá hlavně start-upům s prvním výkopem brandu, nastavením tone of voice a startegie komunikace. Pravidelně školí marketing a UX writing pro #HolkyzMarketingu a další evropské business ikubátory. Spolupracuje s několika start-upy na poli SaaS a poslední dobou se našla také v cryptu.

  Lenka Stawarczyk

  Consultant, B2B marketingu

 • Portrét Anh PhungPortrét Anh Phung

  Anh Phung je produktový manažer ze společnosti Productboard, ve které se dnes stará o vytvoření perfektního prostředí pro organickou kolaboraci uživatelů. Před Productboardem pracoval Anh 5 let v Londýně ve startupové i agenturní sféře.

  Anh Phung

  Product Manager, Productboard

 • Portrét Jan GabrielPortrét Jan Gabriel

  Ve finančních odděleních se pohybuji celý svůj profesní život. Věřím, že přínos finančních oddělení není jen ve vyplňování nástrojů státní šikany (zní Vám to povědomě?: „pošleme ten dokument na berňák, hlavně ať máme klid“), ale především v podpoře manažerských rozhodnutí. Již delší dobu dochází ke změně chápání role CFO a podnikových financí obecně. Do popředí se dostává nový termín CVO (Chief Value Officer). Za změnu chápání role „financí“ jsem nesmírně rád. Finanční oddělení se stávají diskusními partnery pro ostatní funkce/oddělení ve firmě a to nás nutí se neustále vzdělávat. Znáte lepší práci než tu, ve které jste odměňování za učení se a pomoc ostatním?

  Jan Gabriel

  Consultant, Proefo Conaas s.r.o.

 • Portrét Viliam DžamaPortrét Viliam Džama

  Viliam v červnu 2021 vstoupil do VC-backed startupu Encubate, který lidem umožňuje flexibilně rozvíjet jejich podnikatelské dovednosti a stavět základy jejich budoucího podnikání. Ve druhé polovině roku 2020 se přidal ke startupu Parrot, kde se věnoval rozvíjení webové aplikace pro právníky v USA, která pomocí ML transformuje záznamy z výslechů do textových přepisů. Od září 2019 působil jako produktový manažer ve společnosti Kiwi.com, kde se věnoval rozvoji zákaznické aplikace, v části vyhledávání spojení. Od roku 2017 se ve společnosti U+_ věnoval rozvoji produktů startupů v idea fázi, kde zakladatelům pomáhal efektivně definovat jejich technologické produkty, po tom co v roce 2014 NE-úspěšně spoluzaložil startup JOBAdvisor - portál na hodnocení zaměstnavatelů v ČR.

  Viliam Džama

  CPO & Co-founder, Encubate

 • Portrét Lukáš HrdličkaPortrét Lukáš Hrdlička

  Lukáš pomáhá vynikajícím lidem vyniknout. Proškolil stovky lidí ve více než 80 firmách nejrůznějších oborů, ale i v korporacích Fortune 500 jako jsou Microsoft, Konica Minolta, či LEGO. Za posledních 9 let připravil řečníky na konference a startup soutěže v Americe, Evropě i Asii se skvělými výsledky jako jsou získané investice, lepší obchodní výsledky, či vyhrané soutěže. Své zkušenosti sdílel na TEDxEAL v Dánsku a také v rámci 63 podnikatelských programů. Skrz jeho online kurzy prošlo více jak 15 000 velmi spokojených účastníků. Zajímají ho všechny příběhy, které by měly být slyšet!

  Lukáš Hrdlička

  CEO, Presenation