Mentoring Day

7 oblastí, 20 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas seO soutěži

Mentoři

 • Portrét Kamil AnisPortrét Kamil Anis

  Kamil Anis pracuje jako specialista technické podpory prodeje bezdrátových technologií, ve společnosti Huawei. Podílel se na revitalizaci GSM sítí a jejich evoluci směrem k multi-plaformním GSM/UMTS/LTE technologiím na bázi softwarově definovaného rádia, tzv. SingleRAN, pro tuzemské i zahraniční operátory. Po dobu více než 15 let se Kamil specializuje na zavádění technologických inovací do praxe a jejich komerční využití. V současné době pracuje na spouštění mobilních sítí páté generace a rozvoji 5G služeb. Kamil je absolovent doktorského studia na elektrotechnické fakultě ČVUT v oboru radioelektronika.

  Kamil Anis

  Sr. Expert, Solution Sales , Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

 • Portrét Liliana BerezkinováPortrét Liliana Berezkinová

  Lili je podnikatelka a poradkyně v oblasti nových technologií a spoluautorka několika světových patentů. Jako CEO Nanopharmy uvedla na trh dva produkty z nanovláken - nosiče pro pěstování kmenových buněk a pleťovou masku, se kterou mimo jiné vyhrála v roce 2018 i FutureNow StartUp Awards. Lili baví spojování světa vědy a businessu a zviditelňování české inovační scény, zejména v oblasti biotechnologií, zdravotnických prostředků a kosmetiky. Časopis Ekonom ji zařadil mezi Čechy budoucnosti. V roce 2019 spoluzaložila poradenský butik Pipette & Chart, který akceleruje nové technologické a produktové koncepty. Aktuálně také s konsorciem zahraničních partnerů vytváří první pražský inovační klastr.

  Liliana Berezkinová

  Co-Founder & Managing Partner, Pipette & Chart

 • Portrét Vlastimil VodičkaPortrét Vlastimil Vodička

  Vlastimil dříve pracoval jako analytik ve společnosti Pioneers ve Vídni, kde od roku 2014 vyhledával potencionální akvizice pro společnosti jakými jsou Cisco, Erste Bank, PwC, Telefonica nebo Konica Minolta. V roce 2015 působil jako koordinátor projektu v rámci Investment Readiness programu Světové banky pro západo-balkánské země. Studoval International Business Management na univerzitě ve švýcarské Basileji, Finance & Tax law na univerzitě ve Vídni a International Trade in Post-Soviet countries v Petrohradě, kde také procestoval 10000 km po Transsibiřské Magistrále, aby otestoval infrastrukturu pro rozvoj digitálních inovací.

  Vlastimil Vodička

  Partner, Nápad roku

 • Portrét David ZábržPortrét David Zábrž

  David v pojišťovně Kooperativa zajišťuje propojení do startupového prostředí a zavádí inovační metody do společnosti. Také je předsedou Asociace Startupů, prostřednictvím které pomáhá mladým firmám růst a velkým udržet krok.

  David Zábrž

  Startup and Innovation Coordinator, Kooperativa

 • Portrét Lucie ŽaloudkováPortrét Lucie Žaloudková

  Lucie měla štěstí získávat zkušenosti jak ve firmách typu Centrum & Economie, tak si užít energii a adrenalin v startup Ataxo nebo Zoot. Její background je v Operations a Produktovém managementu. K projektům, na které ráda vzpomíná, se řadí třeba migrace Zoot platformy na novou verzi, spuštění nového Checkout procesu na Zoot nebo zavedení elektronické fakturace v Economii. Pořád ji ale lákalo si vytvořit svůj vlastní produkt. Od podzimu 2018 vede lekce jógy v 5 místech na Šumavě pod znackou Jóga Šumava. Pořádá a spoluorganizuje workshopy a akce jako každoroční Jógový den v Sušici nebo opět v létě zážitkové lekce na hradě Rabí.

  Lucie Žaloudková

  CEO, Jóga Šumava

 • Portrét Pavlína LouženskáPortrét Pavlína Louženská

  Pavlína konzultuje marketing a byznys primárně pro technologické a designové startupy. Za poslední rok pomáhala 100+ značkám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google Developers Launchpad. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 22 000 členek. Je členkou správní rady Transparency International. Získala stipendium Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. Píše blog pavlinaspeaks.com. Na Twitteru a Instagramu je jako @pavlina_speaks.

  Pavlína Louženská

  Zakladatelka, #HolkyzMarketingu

 • Portrét Jana ŽůrkováPortrét Jana Žůrková

  Jana přináší dlouholeté zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti bankovnictví, telekomunikací a management consultingu v západní Evropě, v CEE regionu a v severní a jižní Americe. Janu vždy zajímalo využití technologických inovací v businessovém prostředí a jejich dopady na společnost a v posledních letech pomáhá začínajícím firmám uvést jejich inovativní řešení do života jako mentor i jako investor.

  Jana Žůrková

  CEE Chief Transformation Officer, Microsoft

 • Portrét Jakub RožPortrét Jakub Rož

  Jakub je CEO a spoluzakladatelem digitální agentury Flow Media a influencer marketingové platformy Reward. Od svých 14 let je internetovým podnikatelem a získal mnoho zkušeností, ať už v rámci zakázek pro významné klienty jako Vodafone CZ, Český rozhlas, Pilsner Urquell, BRIT, T.M. Lewin, DHL nebo jeho vlastních projektů.

  Jakub Rož

  CEO & Co-Founder, Flow Media

 • Portrét Pavel JíhlavecPortrét Pavel Jíhlavec

  Pavel přišel do společnosti Profinit rok po založení, v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení celé společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

  Pavel Jíhlavec

  CEO, Profinit

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 17 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 9 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, zejména v oblastech fintech, zdravotnicví, vzdělání, smart city, a IoT/IoE a Big Data a na jejich rozjezd a globální expanzi.Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Pavlína ZemanováPortrét Pavlína Zemanová

  Pavlína je po celý svůj profesní život pevně spojená s telekomunikacemi. Po studiích působila několik let jako pedagog na Středním odborném učilišti Telekomunikačním v Ostravě Porubě. Poté se začala věnovat telekomunikacím v konzultační roli. Ve Vodafone pracuje 13 let, kde začínala spolupráci na projektu konvergované služby fix-mobile Vodafone Onenet. Nyní se 10 let věnuje development a partnerskému programu v oblasti IoT/Machine to machine a Mobile private Network. Pavlína je součásti týmu IoT Vodafone Global a díky tomu má možnost inspirovat partnery Vodafone CZ zkušenostmi v oblasti IoT z celého světa. Zároveň působí mentorsky v Nadaci Vodafone, kde pomáhá novým IoT projektům v orientaci, rozvoji a následnému úspěchu a to nejen na lokálních trzích. Svou rovnováhu nachází ve své rodině, svých 3 úžasných, již téměř dospělých, dětech, pobytu v přírodě a fyzických aktivitách.

  Pavlína Zemanová

  IoT Business Development Manager, Vodafone

 • Portrét Šimon RákosníkPortrét Šimon Rákosník

  Šimon se více než 13 let pohybuje v oblasti PR. Působil ve velkých českých a mezinárodních agenturách a posledních 8 vede vlastní agenturu Rubikon PR, která se specializuje na komunikaci technologických firem. Rubikon na českém trhu zastupuje 30 klientů od startupů po mezinárodní firmy. Patří mezi ně Bolt, DPD, Revolut, Zalando, Cleverlance, J&T Ventures, Scott & Weber, Mutumutu, IdeaSense, Mailkit, Adform, Upvest a další.

  Šimon Rákosník

  Managing Partner, Rubikon PR

 • Portrét Martin Lucký Portrét Martin Lucký

  Martin Lucký je spoluzakladatelem BizMachine, specialisty na data o firmách a jejich interpretaci pro marketing a sales. Prošel velkými firmami (PWC, McKinsey & Company, Google) i SME a start-upy (Mapro, Enrian, BizMachine). Žil, studoval a pracoval po celém světě, od Číny až po USA, od Švédska až po JAR. Je absolventem VŠE a má MBA z INSEADu. Po celou kariéru se věnuje technologiím a B2B sales.

  Martin Lucký

  Director, BizMachine

 • Portrét Petr BiskupPortrét Petr Biskup

  Petr v Dell Technologies rozjíždí spolupráci s velkými systémovými integrátory, konzultačními firmami a hostingovymi společnostmi. Za svou profesní kariéru se věnoval výhradně obchodu a pomoci rozjezdu skvělých a nových nápadu. Petr vám poradí v oblasti obchodu, jak přesvědčit zákazníka a na co si dávat pozor.

  Petr Biskup

  Account Executive, Dell Technologies

 • Portrét Štěpán BartyzalPortrét Štěpán Bartyzal

  Štěpán se zabývá moderními trendy v náboru zaměstnanců. A díky tomu, že vystudoval fakultu informatiky, tak již 14 let úspěšně kombinuje HR & IT. Současně vede společnost Český Trh Práce s.r.o., která poslední čtyři roky prorazila s náborovým softwarem a aplikaci Recruitis.cz, jejíž poslání vystihuje slogan: „aby Vás nábor zaměstnanců bavil”. Štěpán stojí za projektem HRLeaders.cz a s Jirkou Landovským moderuje pořad Personalistika Zet na rádiu Zet.

  Štěpán Bartyzal

  founder pracevcr.cz & recruitis.io, Český Trh Práce s.r.o.

 • Portrét Pavel PřikrylPortrét Pavel Přikryl

  Pavel je co-founder projektu Opero, pražského centra pro podnikatele a společenské a vzdělávací události, vedle toho vede poradenský butik GROWTHGARAGE, zaměřený na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů. Nedávno také společně s Pavlem Bouškou založil fond Fazole ventures, zaměřený na seed investice do B2B start-ups. V minulosti působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. Vedle profesní dráhy stíhá řadu dalších zájmů. V akademické sféře stihl doktorát z mezinárodních studií na Univerzitě Karlově, pozici Fulbright Visiting Scholar na George Washington University, publikaci knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích.

  Pavel Přikryl

  Co-founder, Opero

 • Portrét Lukáš NejezchlebPortrét Lukáš Nejezchleb

  Lukáš Nejezchleb má letité zkušenosti v managementu v segmentu IT technologií a gastroprovozů. Na první pohled rozdílné světy, které však dokázal propojit. Své první zkušenosti v managementu získal již během studií na University of Rochester, NY, USA, poté v nadnárodních společnostech v Londýně a posléze v Praze. Brzy opustil korporátní svět a vydal se vlastní cestou. Nejprve ve společnosti Aplis a posléze ve vlastní společnosti Express Sandwich, kterou založili s kamarádem. Dále působil jako poradce pro prodejích a akvízicích nadnárodních společností. Více jak 10 let se věnuje především rozvoji vlastní firmy, která se proměnila v Express Deli a zaměřuje se na event catering, office catering a drop-off catering. Ve volném podporuje své děti při sportu a aktivně se zapojil do hraní ragby.

  Lukáš Nejezchleb

  CEO, Express Deli

 • Portrét Tomáš VacekPortrét Tomáš Vacek

  Tomáš Vacek, finanční ředitel společnosti Neuron Soundware a asset manager v rodinné firmě, působí primárně v oblasti oceňování firem a finančního inženýrství. Tomáš prošel mnoha transformacemi, vybudoval nové úspěšné obchodní jednotky a to i během složitých období. Přestože jeho raná kariéra zahrnovala práci pro korporátní klienty jako je Accenture a Pwc, jeho hlavní odbornost je v budování dlouhodobé firemní kultury. Tomáš si během své kariéry uvědomil, že osobní integrita, emoční inteligence a jednání jsou nad všemi ostatními vlastnostmi, a právě takové vlastnosti preferuje při hledání nových partnerů nebo investic.

  Tomáš Vacek

  CFO, Neuron Soundware

 • Portrét Viliam DžamaPortrét Viliam Džama

  Viliam od Září 2019 působí jako Produktový Manažer ve společnosti Kiwi.com, kde se věnuje rozvoji zákaznické aplikace, v části vyhledávání spojení. Od poloviny roku 2017 se ve společnosti U+ věnoval rozvoji produktů startupů v idea fázi, kde zakladatelům pomáhal efektivně definovat jejich technologické produkty. Do té doby působil v roli projektového a produktového manažera technologických projektů, kam přešel z pozice zakladatele a CEO strtupu JOBAdvisor.cz, který je momentálně ve fázi hledání trhu. Ve svém volném čase se věnuje rozvoji své agentury pragERLEBNIS, která působí od roku 2016 v oblasti cestovního ruchu v Praze.

  Viliam Džama

  Senior Product Manager , Kiwi.com

 • Portrét Marian ŠkvarekPortrét Marian Škvarek

  Marián založil a prodal softwarovou firmu EASYCORE, založil SaaS startup REALPAD, který slouží zákazníkům v 10 krajinách a od roku 2018 se primárně věnuje mobilní platformě Locco, která transformuje nevyužité prostory na globální síť minutových kanceláří.

  Marian Škvarek

  CEO, Locco technology

 • Portrét Adam CarsonPortrét Adam Carson

  Adam založil i vede společnost Accent Artisan a je autorem knihy Neposer se. Jako lektor komunikačních dovedností a jazyků s desetiletou praxí se zaměřuje nejen na prezentování, akvizici jazyku jako takového, ale i na kultivaci komunikačních dovedností jako nástroje leadershipu. Proškolil již stovky klientů v prezentování, získání přízvuků rodilých mluvčí AJ i leadershipových komunikačních strategiích.

  Adam Carson

  CEO a zakladatel, Accent Artisan

 • Portrét Damián BrhelPortrét Damián Brhel

  Damián si nakódoval svůj první program pro logistiku v 15 letech. Od té doby se věnoval vývoji softwaru a vedení týmu lidí zodpovědných za rozsáhlé developerské projekty. Byl partnerem v Inspiro Solutions - digitální agentuře, kterou vedl v roli technického ředitele a po úspěšném exitu spoluzaložil Brand Embassy. Brand Embassy vedl z role COO a postupně co-CEO zodpovědný za strategii, růst a celé fungování společnosti. Společnost Brand Embassy se úspěšně prodala americko-izraelské firmě NICE v transakci za vyšší stovky milionů korun, což z Brand Embassy udělalo jeden z nejpovedenějších tuzemských technologických exitů posledních let.

  Damián Brhel

  Senior Director, Digital Channels – Product and R&D

 • Portrét Pavel ChytilPortrét Pavel Chytil

  Pavel po studiích dostal nabídku provádět výzkum v předním výzkumném centru v USA pro rozpoznávání řeči a mluvčích. Zde postupně přešel do oblasti biomedicínského inženýrství, ze kterého následně získal doktorát. V jeho profesionální kariéře měl na starosti jak výzkum či podporu výzkumu v úzce profilovaných skupinách, tak vývojové a provozní činnosti jako IT ředitel v 10000+ podnicích. V současné době se věnuje různým IT technologiím, ale hlavně pak inovativním senzorům a jejich využití v různých aplikacích. Své zkušenosti využívá při zakládání a rozjezdu startupů.

  Pavel Chytil

  ředitel ICT, Lesy ČR

 • Portrét Jakub ZahrádkaPortrét Jakub Zahrádka

  Během 20-ti let mé dosavadní praxe se organizace, řízení a komunikace staly mou hlavní doménou. Své zkušenosti jsem získával v různých pozicích a to buď ve vlastních projektech PMA PARTNERS, iNELS GROUP či v řadě zákaznických projektů a firem (senior projektový manažer, krizový manažer, manažer pro restrukturalizaci, člen boardu, ředitel společnosti, „pravá ruka“ majitele/ředitele společnosti, manažer pro řízení „start-up“ projektů, atd.) a to jak v České republice tak i v zahraničí. Mám rád inovace, nové přístupy a to jak při řešení nových i stávajících projektů, tak i při řízení společností a změnách v nich. Výzvy, náročné a složité projekty, jsou motorem mého života, velmi nerad utíkám z boje.

  Jakub Zahrádka

  Partner PMA PARTNERS, iNELS

 • Portrét Filip MolčanPortrét Filip Molčan

  Filip se od roku 2002 věnuje podnikání v informačních technologiích. Založil a vedl organizaci OSS Alliance na podporu využívání open-source řešení, pracoval jako konzultant pro open-source pro Evropskou komisi, strávil rok života v Silicon Valley a v současné době se věnuje především inovacím v nových oblastech digitálního podnikání. Jako zakladatel společnosti Good Sailors podporuje více než 16 let hledání smysluplné práce pro hendikepované. Figuruje v žebříčku 100 největších inovátorů v Evropě, získal řadu ocenění z oblasti sociálního podnikání a inovací. Ve volném čase je dobrovolným strážcem národního parku České Švýcarsko a fotografuje.

  Filip Molčan

  CEO, Good Sailors

 • Portrét Lukáš KrčilPortrét Lukáš Krčil

  Lukáš svůj první business postavil ve 14. letech. Po studiích marketingu v Česku, Dánsku a na Taiwanu spoluzaložil marketingovou agenturu Brain One, která stojí za vývojem značek jako je Mall.cz, Direct pojišťovna, Isover, Heureka nebo CZC. V posledních letetch vyhrál několik kreativních cen včetně shortlistu Cannes Lions. Nyní vede skupinu 3 agentur Brain Family, které propojují výzkum, strategii a kreativní exekuci.

  Lukáš Krčil

  CEO, Brain One