Investoři

Seznam investorů spolupracujících s Vodafone Nápad roku

 • Portrét Viktor FischerPortrét Viktor Fischer

  Viktor Fischer působil 5 let v konzultační společnosti McKinsey & Company jako Junior Partner a zaměřoval se na strategie a finance. Sám je také investorem v několika technologických startupech. Jedenáct let žil ve Francii, kde spoluzaložil startup Innovatrics. Ten zajišťoval biometrickou identifikaci osob pomocí extrémně rychlé patentované technologie rozpoznávání otisků prstů. Společnost získala několik ocenění a umístila se v žebříčku Deloitte TOP 50 s růstem 344 %. Mimo jiné vyučoval projektový management na fakultě mezinárodního práva na univerzitě v Paříži. Viktor má titul z HEC v Paříži a MBA z INSEAD.

  Viktor Fischer

  Rockaway Ventures

 • Portrét Michael BrodaPortrét Michael Broda

  Po studiu se stal investičním bankéřem v Commerzbank AG. Byl finančním ředitelem a CFO skupiny CE WOOD a.s. Nyní je předsedou dozorčí rady v holdingu Delta Capital, se zaměřením na Private equity investice, hodnocení rizikovosti projektů, fúze a akvizice, v oblastech Seed/ Venture Capital/ start-ups.

  Michael Broda

  Chairman Supervisory Board, Delta Capital

 • Portrét Adam KočíkPortrét Adam Kočík

  Má více než 20 let zkušeností v oblasti investování (PPF, Morgan Stanley, Brookdale Group). Více než 10 let se aktivně věnuje startupům jako mentor, porotce (ČR, SK, Balkán) a angel investor. Zaměřuje se na vyhledávání technologických a inovativních startupů v regionu CEE a SEE, na jejich rozjezd a globální expanzi. Je držitelem MBA z London Business School se specializací na Entrepreneurship & Private Equity a MA ze School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University, USA se specializací na International Relations & International Finance.

  Adam Kočík

  Managing Director, J&T Ventures

 • Portrét Kamil VacekPortrét Kamil Vacek

  Studoval v letech 1993 - 2000 na VŠE v Praze, kvůli podnikání však studium nedokončil. Od roku 1995 velmi aktivně podniká a zaměřuje se především na distribuci elektroniky a působí jako business Angel primárně v PropTech. Stál u zrodu více než 30 firem a projektů. Do střední a východní Evropy přivedl značky jako Google Pixel, Samsung, HTC, Beats By Dre nebo HONOR. Byl investorem Bezrealitky.cz Jakuba Havrlanta a stále drží podíl v Rockaway Capital. Naposledy investoval nižší desítky milionů Kč do startupů Spaceti.com nebo Realpad Software.com.

  Kamil Vacek

  Business Angel, TCCM

 • Portrét Vojtěch FoukalPortrét Vojtěch Foukal

  Vystudoval MBA v oblasti Finance & Banking (ESCEM, Francie). Sedm let pracoval ve společnosti Microsoft především v oblasti strategického rozvoje. Dále čtyři roky ve společnosti Nokia - naposledy vedl evropský produktový tým Nokia Nseries ve Finsku. V roce 2008 vedl internetový rozvoj společnosti CME. Od roku 2009 se plně věnuje vlastním investičním aktivitám.

  Vojtěch Foukal

  Managing Partner, Visibility

 • Portrét J&T VenturesPortrét J&T Ventures

  "Fond investuje do slibných inovativních firem, celkový investiční kapitál činí 125 milionů korun. Fond investuje až 10 milionů korun do projektů s vysokým potenciálem růstu zejména z oblastí: informačních technologií, vzdělávání, zdravotnictví, financí a nových technologií. J&T Ventures nabízí nejen finanční prostředky pro růst a rozvoj, ale také pomoc s nastavením obchodní strategie a firemních procesů, podporu expanze na zahraniční trhy i manažerské zkušenosti a kontakty."

  J&T Ventures

  VC Fund