Mentoring – Nápad roku

Mentoring

Finalisté TOP 13 se během mentoringového dne setkají se zkušenými mentory a zkonzultují své projekty v zásadních podnikatelských oblastech.

Přihlas se O soutěži
scroll

Mentoring den

6 oblastí, 23 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas se

Mentoři

Od ledna 2016 se Lucie věnuje vývoji produktu v ZOOT. První radost si udělala nedávno spuštěnou mobilní verzí zoot.cz, včetně re-designu nákupního procesu. Díky pěti letům v agentuře Ataxo, kde vybudovala delivery tým PPC, má zkušenosti se start-up atmosférou a je jí blízká. Později v programu Google SMB Partnership se jí podařilo umístit Agenturu Najisto (Centrum Holdings) jako jednu z top-ranking SMB agentur v EMEA. Oblíbené rčení - Co se měří, to se zlepšuje. #skorovzdycky

Lucie Zaloudková

Head of ProductZOOT

Juraj je ostřílený IT profesionál, který začínal jako vývojář a od roku 2003 přesedlal na manažerskou dráhu. Zkušenosti s řízením globálních týmů získal v rámci několikaletého působení v USA, kde pracoval pro společnosti Ernst & Young a Cap Gemini i při vedení evropských projektů. Na Slovensku pomáhal vybudovat první evropské softwarové vývojové centrum Ness Technologies: NESS Development Center v Košicích. V rámci své profesní kariéry se zaměřuje na realizaci komplexních projektů a budování motivovaných technologických týmů a organizací. V roce 2012 jej přestaly korporace bavit a tak spoluzaložil, vybudoval team a jako CEO až do loňského podzimu řidil Liftago s cílem odstranit používání vlastních aut a jejich parkování v centrech měst. Kromě Liftaga se v posledních měsících baví dalšími projekty, kde jako "hands-on" investor pomáhá mladým startupům najít správný směr k úspěchu.

Juraj Atlas

Founder & CEOLiftago

Petr pracuje v České Spořitelně, kde má na starost rozvoj nového projektu, který se dotkne i mladých podnikatelů. Předtím pracoval jako Business Development Manager pro Public Sector ve společnosti SoftwareONE. Petr zahájil svůj život s inovacemi v IBM, kde měl na starost rozvoj startupového programu pro ČR a SK. Petr se pohybuje v obchodě více než 11 let, má za sebou několik úspěšných projektů a splněných ročních cílů. Ve svém volném čase se věnuje rodině, snaží se hrát golf a pomáhat novým zajímavým nápadům k životu.

Petr Biskup

FintechCloud leaderČeská Spořitelna

Jakub Rož

CEO & Co-FounderFlow Media

V roce 2005 spoluzaložil studio Refresh, ve kterém působí především jako konzultant. V roce 2012 přivedl Creative Mornings do Prahy. V roce 2013 vstoupil do Asociace UX, aby ji znovu vdechl život. V roce 2014 zavinil „redesign“ konference WebExpo a v roli šedé eminence zredigoval knihu Web ostrý jako břitva. Sám říká: "Naslouchám klientům a jejich zákazníkům. Přímo, i mezi řádky, se snažím vypátrat jejich skutečné motivace, cíle a problémy, pro které následně navrhujeme vhodné postupy a možná řešení. A to jak v digitálním prostředí, tak v prostředí návrhu služeb – zkrátka všude tam, kde dává naše přítomnost smysl a přináší přidanou hodnotu."

Jiří Sekera

Head of DesignSeznam.cz

Pavel přišel do společnosti Profinit rok po založení, v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení obchodních aktivit společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

Pavel Jíhlavec

Sales DirectorProfinit

Martin Stach je zakladatelem poradenské společnosti bonuvis, která je specialistou na korporátní finance se zaměřením na M&A, kapitálové poradenství a fundraising pro start-upy a růstově zaměřené firmy (www.bonuvis.com). Od roku 2017 je Martin zároveň partnerem v Reflex Capital – VC investičním fondu založeným úspěšným podnikatelem Ondřejem Frycem (www.reflexcapital.com). Spojením těchto dvou rolí Martin zúročuje bohaté zkušenosti, které začal sbírat při svém působení v investičních bankách JP Morgan a Jefferies v Londýně a v investičním PE fondu Advent International. Během své kariéry se Martin podílel (buď jako poradce nebo investor) na více než 70 transakcích s celkovou hodnotou převyšující 550 miliard Kč napříč mnoha odvětvími a geografiemi. Příkladem z ČR lze uvést prodej Mall.cz skupině Naspers či prodej CZC.CZ skupině Rockaway a nebo fundraising pro vývojáře online her Geewa či mobilní transakční platformu CoolTicket.

Martin Stach

PartnerReflex Capital

Štěpán Bartyzal je hradecký rodák a patriot, vystudoval hradeckou univerzitu, Fakultu Informatiky. Na vysoké škole si přivydělával tvorbou webů a drobných informačních systémů na zakázku. V roce 2004 vytvořil pracovní portál pracevhradci.cz, jehož regionální mutaci postupně rozšířil po celé ČR. Ve svém profesním životě vytvořil několik dalších méně či více úspěšných projektů jako např. KurzZaSms.cz, MyslimNaTebe.cz a UkazJakBydlis.cz, který v roce 2010 vyhrál prestižní českou soutěž Nápad Roku. Štěpán si vyzkoušel kde co 🙂 , poradenství pro internetový byznys, Headhunting nebo třeba učit děti ve školce tělocvik :-). Dnes jeho společnost Český Trh Práce s.r.o. provozuje rodinu regionálních pracovních portálů, poskytuje konzultantskou činnost moderních trendů HR a vyvíjí systém Recruitis.io, který firmám zefektivňuje proces náboru. Ve volném čase se věnuje milující ženě a třem dětem.

Štěpán Bartyzal

founder pracevcr.cz & recruitis.ioČeský Trh Práce s.r.o.

Radoslaw Kedzia je od března 2015 výkonným ředitelem společnosti Huawei Technologies (Czech). Jako historicky první evropský manažer na ředitelské pozici Huawei je plně zodpovědný za obchodní aktivity společnosti v České republice a na Slovensku. Kedzia působí v Huawei od roku 2008. Svou kariéru zde zahájil jako provozní ředitel (COO) v Keni, dále působil jako regionální technický ředitel (CTO) pro region východní a jižní Afriky a v roce 2013 se stal výkonným ředitelem (MD) Huawei v Ugandě. Před svým příchodem do Huawei pracoval na mezinárodních manažerských postech v Izraeli, UK, Španělsku a v České republice pro společnosti Ericsson Safaricom a Siemens. Mezi jeho zájmy se řadí hudba, umění a četba. Je ženatý a má jednoho syna.

Radoslaw Kedzia

Managing DirectorHuawei Technologies (Czech) s.r.o.

Šimon se více než 10 let pohybuje v oblasti PR. Nejdříve ve velkých českých a mezinárodních agenturách a posledních 6 let ve vlastní agentuře Rubikon PR, která se specializuje na komunikaci technologických firem. Rubikon na českém trhu zastupuje 30 klientů od startupů po mezinárodní firmy. Patří mezi ně DPD, ofo, Taxify, Cleverlance, IdeaSense, Sherpas, Mailkit, RTB House, Upvest a další.

Šimon Rákosník

Managing Partner Rubikon PR

Zdeněk podniká od 14 let. Dnes dělá byznys s obratem přes 400 milionů ročně a nedávno byl součástí výběru Forbes 30 pod 30. Je známý tím, že se nespokojí se statem quo. V poslední době se tak např. postavil zajetým pořádkům a vyhrál výběrové řízení na dodavatele iVysílání České televize, přestože dlouholetým dodavatelem byl gigant O2. V 16 letech založil firmu SuperHosting.cz, která dnes patří k největším dodavatelům obsahu do českého internetu. V roce 2012 založil se společníkem Peering.cz, první komerční internetový uzel v Česku, který dnes propojuje přes polovinu českého internetu. Ve stejném roce vzal útokem globální trh s projektem CDN77.com, jehož zákazníky jsou celosvětově významné weby z 96 zemí světa s majoritou klientů z USA a západní Evropy.

Zdeněk Cendra

OwnerCDN77.com

Pavel se aktuálně věnuje zejména rozvoji projektu Opero, pražského centra pro podnikatele a společenské a vzdělávací události. Vedle toho vede poradenský butik GROWTHGARAGE, zaměřený na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů. V minulosti působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. Vedle profesní dráhy stíhá řadu dalších zájmů. V akademické sféře stihl doktorát z mezinárodních studií na Univerzitě Karlově, pozici Fulbright Visiting Scholar na George Washington University, publikaci knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích.

Pavel Přikryl

Co-founderOpero

Lukáš Nejezchleb má letité zkušenosti v managementu v segmentu IT technologií a gastroprovozů. Na první pohled rozdílné světy, které však dokázal propojit. Své první zkušenosti v managementu získal již během studií na University of Rochester, NY, USA, poté v nadnárodních společnostech v Londýně a posléze v Praze. Brzy opustil korporátní svět a vydal se vlastní cestou. Nejprve ve společnosti Aplis a posléze ve vlastní společnosti Express Sandwich, kterou založili s kamarádem. Dále působil jako poradce pro prodejích a akvízicích nadnárodních společností. Posledních 10 let se věnuje především rozvoji vlastní firmy, která se proměnila v Express Deli a zaměřuje se na event catering, office catering a drop-off catering. Ve volném podporuje své děti při sportu a aktivně se zapojil do hraní ragby.

Lukáš Nejezchleb

CEOExpress Deli

Veronika působí v oblasti informačních technologií již přes 10 let. Začínala ve společnosti Sybase Software, dále působila na pozici Key Account Manager ve společnosti ADASTRA, kde měla na starost business development v oblasti Information Management pro klíčové zákazníky. V posledních 3 letech se aktivně věnovala rozvoji businessu malých technologických projektů / startupů, nastavení obchodních modelů a strategií a jejich propojení s korporátní sférou ve společnosti TechSquare. Nyní působí od roku 2018 ve společnosti IP Fabric, na pozici Sales Director.

Veronika Peterková

Sales DirectorIP Fabric

Žít zákazníkem. Pokud by měl mít nějakou mantru, tak by to byla asi právě tahle. Věnoval se jí jako marketignový stratég v Leo Burnett. Založil kvůli ní pobočku Chicagského inovačního hubu Farmhouse v Praze. Založil konzultační brandingovou firmu Kliché Killers v New Yorku. A zákazníkem, trhem a marketingem vlastně žije dodnes, když se věnuje řízení investiční společnosti Air Ventures, kterou založil s Michalem Nýdrle. Václav podporuje startupy v jejich "seed" fázi, rád

Václav Pavlečka

CEOAir Ventures

Viliam se od poloviny roku 2017 ve společnosti U+_ věnuje rozvoji produktů startupů v idea fázi, kde zakladatelům pomáhá efektivně definovat jejich technologické produkty. Do té doby působil v roli projektového a produktového manažera technologických projektů, kam přešel z pozice zakladatele a CEO strtupu JOBAdvisor.cz, který je momentálně ve fázi hledání trhu. Ve svém volném čase se věnuje rozvoji své agentury pragERLEBNIS, která působí od roku 2016 v oblasti cestovního ruchu v Praze.

Viliam Džama

Product ArchitectU+ Design

Vlastimil dříve pracoval jako analytik ve společnosti Pioneers ve Vídni, kde od roku 2014 vyhledával potencionální akvizice pro společnosti jakými jsou Cisco, Erste Bank, PwC, Telefonica nebo Konica Minolta. V roce 2015 působil jako koordinátor projektu v rámci Investment Readiness programu Světové banky pro západo-balkánské země. Studoval International Business Management na univerzitě ve švýcarské Basileji, Finance & Tax law na univerzitě ve Vídni a International Trade in Post-Soviet countries v Petrohradě, kde také procestoval 10000 km po Transsibiřské Magistrále, aby otestoval infrastrukturu pro rozvoj digitálních inovací.

Vlastimil Vodička

Portfolio ManagerJ&T Ventures

Michal ví, jak postavit sales strategii, která doopravdy prodává. Zkušenosti získal v americké korporaci a poté přešel do holandského startupu, pro který prodával software na skandinávské trhy. Po návratu z Holandska spoluzaložil SALESDOCk; firmu na outsourcing sales pro hi-tech startupy. Prosazuje co nejvíce strukturovaný sales proces založený na datech. Michal Vám pomůže vydefinovat a najít zákazníky, nastavit sales strategii, kanály a infrastukturu a ukáže, jak si celý proces užít.

Michal Vojta

Co-founder & CEO SALESDOCk

Lukáš dělá z lidí skvělé řečníky. Pracuje jako lektor prezentačních dovedností a mezinárodní "Pitch Coach". Je zakladatelem agentury Presenation a projektu Flipslides.com. Proškolil již stovky lidí v mezinárodních firmách jako Citibank, DHL, Microsoft a PwC. Připravil také řečníky na důležité prezentace a mezinárodní události se skvělými výsledky. Zkušenosti předával na konferenci TEDxEAL v Dánsku a jeho kurzy na portálu Seduo.cz patří k nejoblíbenějším s více jak 12 000 účastníky. Zajímá ho design, vzdělání a řečníci, kteří by měli být "slyšet"!

Lukáš Hrdlička

CEOPresenation

Marián založil a prodal softwarovou firmu EASYCORE, založil SaaS startup REALPAD, který slouží zákazníkům v 10 krajinách a od roku 2018 se primárně věnuje mobilní platformě Locco, která transformuje nevyužité prostory na globální síť minutových kanceláří.

Marian Škvarek

CEOLocco technology

V současné době pracuje v společnosti Microsoft na pozici Partner Business Evangelism Lead pro Českou a Slovenskou republiku, kde má na starosti klíčové partnery zabývající se vývojem software. Ukazuje technologie Microsoftu v nejlepším možném světle a pomáhá začínajícím firmám udělat z garážového projektu reálný business. Těm zavedeným pak ukazuje cesty do cloudu a pomáhá s globální expanzí. Zkušenosti ze startupového světa nabíral několik posledních let na různých projektech, z nichž největší bylo řešení na řízení taxi-dispečinku. Před tím působil v oblasti e-commerce a b2b a mimo jiné také zakládal první coworkingové centrum v Brně. Vystudoval VUT v Brně, fakultu podnikatelskou se zaměřením na Informační technologie, studoval také na University of Applied Sciences ve finském Mikkeli.

Jan Sekerka

Partner Business Evangelism LeadMicrosoft

Již 15 let v ecommerce, v rámci 8COMMERCE stojíme za rozvojem eshopů jako je Metalshop, Gamisport apod. Byl jsem spoluzakladatelem portálu LUNCHTIME, který koupilo indické Zomato. Aktuálně se věnuji naplno společnost EXPANDO, která pomáhá prodávat produkty na zahranční trhy.

Adam Kurzok

Founder EXPANDO

Vystudoval ekonomiku a management na Českém vysokém učení technickém v Praze. Poté pracoval v obchodních a manažerských pozicích zejména v oblasti retailu, distribuce a telekomunikací. Na konci devadesátých let stál u zrodu jednoho z nejúspěšnějších internetových obchodů ve střední Evropě, od roku 2005 ve společnosti Nokia na pozici obchodního ředitele pro Polsko, Českou republiku a Slovensko a generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Petr Kasa

Business AngelPilulka.cz