Mentoring – Nápad roku

Mentoring

Finalisté TOP 10 se během mentoringového dne setkají se zkušenými mentory a zkonzultují své projekty v zásadních podnikatelských oblastech.

Přihlas se O soutěži
scroll

Mentoring den

5 oblastí, 5 odborníků

Relevantní zpětná vazba, konzultace s odborníky, nastavení strategie dalšího růstu, networking, nové příležitosti a cenné kontakty. To vše během jednoho dne.

Přihlas se

Mentoři

Je zakladatel a CEO Usertech, startupového studia, které pracuje na největších korporátních inovacích v ČR, má pobočky v Praze a New Yorku. Usertech reivestuje svůj profit prostřednictvím Usertech Ventures do vlastních startupů, ve kterých mají podíl i další Usertech lidé. Honza začal programovat ve svých 16 let a mimo jiné se podílel na vytvoření social media sítě mezi Oxford a Cambridge v roce 2008. V průběhu let založil několik dalších firem a aktuálně je zároveň Chief Product Officer v New Yorkském startup inkubátoru Hatchery.

Jan Beránek

CEOUsertech

Od ledna 2016 se Lucie věnuje vývoji produktu v ZOOT. První radost si udělala nedávno spuštěnou mobilní verzí zoot.cz, včetně re-designu nákupního procesu. Díky pěti letům v agentuře Ataxo, kde vybudovala delivery tým PPC, má zkušenosti se start-up atmosférou a je jí blízká. Později v programu Google SMB Partnership se jí podařilo umístit Agenturu Najisto (Centrum Holdings) jako jednu z top-ranking SMB agentur v EMEA. Oblíbené rčení - Co se měří, to se zlepšuje. #skorovzdycky

Lucie Žaloudová

Head of ProductZOOT

Jaroslav Souček pracuje ve společnosti Eyelevel, kde má na starosti digital retail experience pro top světové značky (Adidas, Nike, Clavin Klein, Dior atd.) Do spoelčnosti Eyelevel nastoupil po pěti letech v Seznam.cz, kde založil oddělení distribuce. Po třeti letech na pozici Manažer Distribuce přestoupil do oddělení Business Development, kde hledal nové obchodní příležitosti pro Seznam.cz. Do Seznam.cz přešel z londýnského startupu Slando, v současnosti nejvetší online classifieds network na světe. Ví, jaké to je, být členem týmu startupu, i co znamená založit a vést nové oddělení ve vedoucí firmě na trhu. Zajímá se o obchodní strategie, business modely online distribuci, propojení online a offline světa pomocí iBeacons.

Jaroslav Souček

Digital Solution Development Manager EYELEVEL

Juraj je ostřílený IT profesionál, který na poli informačních technologií právě dosáhl plnoletosti - pohybuje se zde již 18 let. Na manažerských pozicích působí od roku 2003. Zkušenosti s řízením globálních týmů získal v rámci několikaletého působení v USA, kde pracoval pro společnosti Ernst & Young a Cap Gemini i při vedení evropských projektů. Na Slovensku pomáhal vybudovat první evropské softwarové vývojové centrum Ness Technologies: NESS Development Center v Košicích. V rámci své profesní kariéry se zaměřuje na plánování a realizaci komplexních projektů a budování motivovaných technologických týmů a organizací. V roce 2012 mu prestaly korporace davat smysl a tak spoluzalozil, vybudoval team a jako CEO ridi Liftago s cilem odstranit pouzivani vlastnich aut a jejich parkovani v centrech mest.

Juraj Atlas

Founder & CEOLiftago

Podnikatelem už od devadesátých let, rozjel mnoho projektů, většinou "z ničeho" a většina je již dlouho zapomenutá. Někteří říkají "bláznivý vizionář". Já se domnívám, že pouze umírněný tvůrce nápadů s vyššími standardy očekávání. Zorganizoval největší český hackathon IPO48 v roce 2011, založil první komerční akcelerátor v České republice StartupYard (2011) a jeho zásluhou bylo také zorganizováno nespočet technologických a byznysových událostí v Praze. Dnes vede největší komerční coworkingový prostor a inkubátor pro technologické společnosti v ČR s názvem Node5. Dříve pracoval pro Skype v Praze a také v Tallinu, Web Design Factory, iMagic a PragueBest. Dnes využívásvé programátorské nadání jen pro zábavu.

Lukáš Hudeček

CEONode5

Petr pracuje ve společnosti SoftwareONE, jako Business Development Manager pro Public Sector. Předtím pracoval ve společnosti IBM, kde byl zodpovědný za startupový program pro Česko/Slovensko a chvilku i Maďarsko. Petr před IBM pracoval ve společnostech jako je Microsoft, T-Systems a několik lokálních firem zabývající se obchodem. Petr se pohybuje v obchodě 11 let, má za sebou několik úspěšných projektů a splněných ročních cílů. Ve svém volném čase se věnuje rodině (v únoru se mu narodil syn), a jako člen Advisory Boardu v Prague Startup Centre nabízí poradenství nejen startupovým firmám.

Petr Biskup

Business Development ManagerSoftwareONE

Jana v současnosti zastává pozici COO v Robodrone Industries, které se zabývá vývojem a výrobou bezpilotních letadel. Dříve pracovala v JIC jako konzultant a podílela se tak na rozvoji desítek firem v jihomoravském regionu. Mezi její specializace patří strategické řízení, firemní procesy, finance a obchodní strategie.

Jana Fleissigová

CEORobodrone

Petr 9 let pracoval jako poradce v Deloitte pro velké korporace z Česka i ze světa. Působil ve Správních radách Amnesty International a Nadace Vodafone. Je spoluzakladatelem pracovního místa pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání Impact Hub v Praze, Ostravě a Brně. Má rád tabulky, Radiohead, pohyb, jednoduchost, pochybování, židovské vtipy a své dvě dcery. Oblíbený citát: "Bolest je pocit a dává životu význam." Oblíbený vzorec: [spokojenost] = [proč] x [co] x [jak] x [s kým] - [očekávání].

Petr Vítek

Co-founderImpactHUB (Praha, Brno, Ostrava)

Jakub Rož

CEO & Co-FounderFlow Media

Dokážu dát domácnostem plán a organizaci - naši klienti díky tomu získávají hodiny života navíc. Chci Češky a Čechy naučit, že plánování a delegování nekončí za dveřmi kanceláře a že dokáže ušetřit spoustu zbytečných starostí i doma. Řídila jsem korporátní komunikaci v Komerční bance a v GE Money Bank; dnes buduji svou vlastní firmu. Vím, že každý podnikatel musí být zároveň obchodník. Každý z nás několikrát denně něco prezentuje, něco prodává, své produkty, služby, ale i své myšlenky a nápady, svou vlastní značku. Bez prodeje a bez komunikace to nejde. Ostatně, všichni přece víme, že na počátku bylo slovo... Už se těším na to, co mi prodáte.

Marie Petrovová

CEOOsvobozenadomacnost

V roce 2005 spoluzaložil studio Refresh, ve kterém působí především jako konzultant. V roce 2012 přivedl Creative Mornings do Prahy. V roce 2013 vstoupil do Asociace UX, aby ji znovu vdechl život. V roce 2014 zavinil „redesign“ konference WebExpo a v roli šedé eminence zredigoval knihu Web ostrý jako břitva. Sám říká: "Naslouchám klientům a jejich zákazníkům. Přímo, i mezi řádky, se snažím vypátrat jejich skutečné motivace, cíle a problémy, pro které následně navrhujeme vhodné postupy a možná řešení. A to jak v digitálním prostředí, tak v prostředí návrhu služeb – zkrátka všude tam, kde dává naše přítomnost smysl a přináší přidanou hodnotu."

Jiří Sekera

Partner & UX DesignerRefresh

Pavel přišel do společnosti Profinit v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení obchodu. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

Pavel Jíhlavec

Sales DirectorProfinit

Robert pracuje v SAP již 9. rokem, v současnosti pečuje o zákazníky v segmentech veřejná správa, finance, školství, zdravotnictví a doprava. Zabývá se přímým a nepřímým prodejem SW řešení (ERP, CRM a další). V minulosti pracoval v oborech logistika a geomarketing. Ve volném čase se věnuje rybaření a zahrádkaření. Má rád dobré a inteligentní lidi se smyslem pro humor a zábavu.

Robert Spáčil

ObchodníkSAP ČR

"Seniorný líder s dlhoročnými skúsenosťami v exekutívnych roliach v nadnárodných konzultačných a IT spoločnostiach, medzi inými partner v spoločnosti PriceWaterhouseCoopers a country managing director v Capgemini Česká Republika. Patrik je odborník v oblasti dizajnu a implementácie komplexných transformačných riešení spojených so zavedením novej kultúry, organizačných modelov a nových technológií. Medzi jeho klientov patrili bankové skupiny ako Erste, Raiffeisen, UCB a takisto lídri v energetike, telekomunikáciách a vo výrobnom priemysle v Českej Republike, Slovensku, Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Patrik je spoluzakladateľom Crowdberry, novej equity investment platformy, ktorá je vytvorená v spolupráci s Tatra Banka Private Banking. Patrik študoval v Nemecku, ma pracovné a životné skúsenosti zo Slovenska, Nemecka, Rakúska a Českej Republiky".

Patrik Horný

CEOCrowdberry

Již 12 let v ecommerce, v rámci 8COMMERCE stojíme za rozvojem eshopů jako je Metalshop, Gamisport apod. Byl jsem spoluzakladatelem portálu LUNCHTIME, který koupilo indické Zomato. Aktuálně se věnuji investicím v oblasti ecommerce v rámci INCOMMING ventures.

Adam Kurzok

PartnerINCOMMING Ventures

Martin Stach je zakládající partner bonuvis – M&A poradenské firmy se specializací na prodeje podniků a vyhledávání investorů pro firmy z oblasti e-commerce/internetu, průmyslové výroby, služeb a maloobchodu v regionu střední a východní Evropy. Více než 10 let zkušeností s transakčním poradenstvím Martin nasbíral během svého působení v investičních bankách JP Morgan, Jefferies a BNP Paribas v Londýně, když se podílel na transakcích v Evropě, Asii a USA.

Martin Stach

Managing partnerbonuvis

Vystudoval ekonomiku a management na Českém vysokém učení technickém v Praze. Poté pracoval v obchodních a manažerských pozicích zejména v oblasti retailu, distribuce a telekomunikací. Na konci devadesátých let stál u zrodu jednoho z nejúspěšnějších internetových obchodů ve střední Evropě, od roku 2005 ve společnosti Nokia na pozici obchodního ředitele pro Polsko, Českou republiku a Slovensko a generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Petr Kasa

Business AngelPilulka.cz