Fireside Chat: Vít Horký vs Jan Řežáb – Nápad roku

Fireside Chat: Vít Horký vs Jan Řežáb

2018-06-18 | 17:30 - 21:30

Microsoft CZ, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha

 
Ladíte fungování vaší firmy a chtěli byste vědět, jak to dělají současní úspěšní podnikatelé?
 
Přijďte se inspirovat na diskuzi, která proběhne 18.6. od 17:30 v prostorách společnosti Microsoft. Moderovat bude Vít Horký a rozhovor povede s Janem Řežábem.
 
Honza s Vítkem sklízejí mezinárodní úspěchy a mají mnohaleté zkušenosti s budováním firem na globální úrovni. Jsou zběhlí jak v získávání investic a tak i v najímání těch nejzajímavějších lidí do svých firem. Povídat si budou budou nejen o práci ale také o tom, jak Honza stíhá měnit role zakladatele, investora, manažera, manžela úspěsné podnikatelky a mnoho dalších. Dojde samozřejmě i na vaše dotazy.
 

Moderátor:

Vít Horký

Vít Horký je co-founder a CEO Brand Embassy, jedné z nejlépe hodnocených platforem zaměřených na customer service se zákazníky ve více než 30 zemích světa. Mezi klienty Brand Embassy patří např. Alibaba Group. a do týmu dokázali přivést i velmi seniorní specialisty. Vítek získal BSC. (Hons.) na Univerzitě v Teeside (UK) před tím než se vydal na startupovou dráhu. Vítek má bohaté zkušenosti se získáváním kapitálu a to dokazuje i svým současným úspěchem u 11 angel investorů, v objemu $2.5M.
 

Host:

Jan Řežáb

Jan Řežáb, první Čech na globálním listu Forbes 30 Under 30. Zakladatel několika společností včetně Socialbakers, firmy, která je dnes již zajetým pojmem v oblasti sociálních médií. Společnost má přes 2500 klientů a 11 poboček po celém světě. Jan odešel z pozice CEO a v současnosti sedí v dozorčí radě. Členem rady a investorem je rovněž ve společnostech Gamee, což je vznikající herní mobilní sociální síť a Time is Ltd., která se zaobírá efektivním využitím času. Vyzkoušel si také účast v představenstvu čínské společnosti Goodbaby International, kde působil i jako CEO Digitálních Technologií. Pravidelně se účastní největších světových konferencí jako jsou TEDx, Forbes CMO, Adtech, Social Media Week, Web Summit aj.
 

Termín:

pondělí 18. června, 17.30 - 21.30
 

Místo konání:

Microsoft CZ, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha
 

Vstupenky zdarma, registrace zde:

https://www.eventbrite.com

 
Partnery akce jsou Microsoft a CzechInvest.