Přihláška

Do desátého ročníku soutěže Vodafone Nápad roku 2017 se může přihlásit kdokoliv. Jediná podmínka je, že projekt nesmí být spuštěn na trhu déle než 2 roky. Šanci uspět má každý bez ohledu na předchozí zkušenost s podnikáním. TOP 30 projektů obdrží zpětnou vazbu od hodnotitelů, zkušených podnikatelů a investorů.

Uzávěrka přihlášek je 10. května 2017. 

Struktura přihlášky:

Povinná část přihlášky:

ikona_prihlaska_web_prihlaska.png

    

Přihláška

Projekt přihlásíte prostřednictvím webu (zelené tlačítko "Přihlásit projekt"). Přihláška obsahuje informace o soutěžícím, stručný popis projektu a nahrání příloh. Povinné je připojit Powerpointovou prezentaci vašeho projektu. Pokud přiložíte i doporučené soubory (Týmové video a podnikatelský plán), zvyšuje tím své šance, že porotci lépe pochopí a ohodnotí váš projekt. Pokud máte zájem o investici přiložte i Teaser.

ikona_prihlaska_ppt.png  

Powerpointová prezentace

15 předdefinovaných slidů Prezentace ke stažení Prezentace slouží jako podklad pro hodnocení projektů porotci. Není to podklad pro samotnou ústní prezentaci. Můžete upravit grafiku, vložit fotky, nicméně ponechte danou strukturu prezentace. Případně nahrajte ppt prezentaci svého projektu, která má obdobnou strukturu jaká je uvedena v prezentaci ke stažení výše.

Doporučená část přihlášky:

ikona_prihlaska_video.png  

Týmové video

Délka max. 30 sec.,nesmí být delší, velikost do 20 MB, formáty avi, mov, mpeg, wma, wmv. Videa větší než 20 MB či v jiném formátu nelze nahrát. Natočte video, kde představíte tým nebo zakladatele projektu. Demonstrujte vaše zkušenosti, znalost oboru, proč jste rozjeli daný projekt. Nepopisujte produkt nebo službu! Zaměřte se na obsah nikoliv na formu. Hodnota produkce není důležitá, může to být levně a rychle připravené, klidně natočené mobilem).

ikona_prihlaska_zamer.png  

Strukturovaný podnikatelský plán

Dokument pomáhá porotě lépe porozumět vašemu projektu, nad rámec uvedených informací v powerpointové prezentaci. Stručně popište váš projekt, podložte uvedené informace čísly a fakty. Rozsah není stanoven.

ikona_prihlaska_teaser.png  

Teaser

Pokud usilujete o investici, připojte k přihlášce i teaser, ten je zaslán přímo investorům. Teaser ke stažení

 

Jak se přihlásit?

 1. Vyplňte přihlášku prostřednictvím webového rozhraní na stránkách www.napadroku.cz tlačítko "Přihlásit projekt"
 2. Přihláška a vešteré další dokumenty mohou být zpracovány v českém, slovenském i anglickém jazyce.
 3. Připravte powerpointovou prezentaci, doporučujeme i zpracovat týmové video, strukturovaný podnikatelský plán a teaser ve formátu .doc nebo .pdf, který pojmenujte „Příjmení_projekt“. Přesná forma podnikatelského plánu není stanovena, můžete však využít doporučené struktury v sekci Rádce nebo zodpovědět na následující otázky: Podnikatelský plán - otázky.
 4. Soubory v přihlášce nahrávejte postupně, vždy počkejte než se daný soubor uloží. Prosíme respektujte formát videa (avi, mov, mpeg, wma, wmv) a max. velikost 20 MB.
 5. Týmové video není povinné nahrávat (ačkoli je takto uvedené v Kroku 3 Přihlášky (Povinná příloha), není povinné nahrávat video. Dodavateli byl již zadán požadavek na úpravu.
 6. Přihlášku spolu s povinnou přílohou (powerpointové prezentace) a doporučenými přílohami (týmové video, podnikatelský plán, teaser, případné další soubory) vložte prostřednictvím webového rozhrání nejpozději 10. května 2017 ve 23:59 hod.

   

  Pokud nelze vložit soubory přes webové rozhraní, dokončete prosím přihlášku přes web bez nahrání souborů. Soubory pošlete na prihlaska@napadroku.cz Video nahrajte na server sdílení dat a pošlete odkaz mailem. Vaše dotazy rádi zodpovíme na info@napadroku.cz 

newsletter-submit-project.png

 

Důležité informace

 • Účast v soutěži vás nic nestojí, je zdarma.
 • Počet projektů přihlášených jednou osobou není omezen.
 • Přihlášený projekt nesmí být v době přihlášení do soutěže realizován déle než dva roky.
 • Věnujte dostatečnou pozornost shrnutí projektu a kolonkám přihlášky, které se týkají popisu projektu (slouží jako prvotní podklad pro investory).

Veškeré další dotazy rádi zodpovíme na info@napadroku.cz  Sledujte novinky na našem Facebooku

Abyste neopomněli žádný důležitý aspekt při sestavování svého podnikatelského plánu, můžete si odpovědět na 61 základních otázek. Ke stažení zde - Podnikatelský plán - otázky

Pokud řešíte nastavení business modelu, můžete použít Business Model Canvas. Ke stažení zde 

Doporučená struktura podnikatelského plánu:

 1. Titulní strana
 2. Executive summary
 3. Popis společnosti
 4. Produkt/služba
 5. Analýza trhu
 6. Strategie a implementace
 7. Tým
 8. Finance
 9. Přílohy

Více informací naleznete ZDE

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"