Mentoring

Proč mentoringový den:

Finalisté TOP 10 mají možnost se setkat se zkušenými mentory a zkonzultovat své projekty v zásadních podnikatelských oblastech. Cesta od nápadu k realitě je dlouhá a "trnitá", avšak konzultace s našimi mentory vás posune kupředu.

 • Workshop - Sales dovednosti (9:00-13:00)
 • Mentoring - 5 tématických oblastí (14:00-18:00)

 

1) SALES WORKSHOP - "Jak správně oslovovat potencionální zákazníky telefonem a emailem"

Telefon a email mohou být účinnými pomocníky při oslovování nových uživatelů anebo zákazníků vašeho projektu. Anebo vás také mohou dovést do slepé uličky. Aby se to nestalo právě vám, připravili jsme pro vás půlden věnovaný těmto dvěma nástrojům.

 • K čemu se dobře hodí telefon a email a k čemu ne.
 • Co v telefonu říkat a jak si telefonát připravit.
 • Jak sestavit a napsat email, který budou lidé číst...
 Miroslav Princ 1.jpg     

Miroslav Princ
Autor "Jak uspět při obchodním telefonování" / Lektor / Konzultant


Za jednadvacet let své praxe udělal v různých obchodních rolích tisícovky telefonátů a vedl tisíce obchodních jednání v různých zemích Evropy, v USA a Kanadě. Dnes autor   bestselleru o obchodním telefonování předává své zkušenosti obchodníkům a vedoucím obchodních týmů prostřednictvím různých nástrojů, médií, publikací, školení a dalších osobních aktivit. Více informací ZDE

2) MENTORING

Zaměření mentoringového programu:

1) Produkt / Technologie
2) Business Model / Strategie
3) Marketing / PR
4) Sales
5) Finance / Venture Capital

 

Benefity pro účastníky:

 • Získáte relevantní zpětnou vazbu
 • Konzultujete s odborníky specifických oblastí
 • Odemknete nový networkingový potenciál
 • Objevíte další příležitosti a cenné kontakty
 • Poučíte se z chyb ostatních podnikatelů
 • Nastavíte strategii na další směřování projektu

 

Mentoři

Produkt & Technologie

Beranek.png

Jan Beránek 
CEO, Usertech

Je zakladatel a CEO Usertech, startupového studia, které   pracuje na největších korporátních inovacích v ČR, má pobočky v Praze a New Yorku. Usertech reivestuje svůj profit prostřednictvím Usertech Ventures do vlastních startupů, ve kterých mají podíl i další Usertech lidé. Honza začal programovat ve svých 16 let a mimo jiné se podílel na vytvoření social media sítě mezi Oxford a Cambridge v roce 2008. V průběhu let založil několik dalších firem a aktuálně je zároveň Chief Product Officer v New Yorkském startup inkubátoru Hatchery. 

 Lucie Zaloudkova.jpeg
Lucie Žaloudková
Head of Product, ZOOT
 
Od ledna 2016 se Lucie věnuje vývoji produktu v ZOOT. První radost si udělala nedávno spuštěnou mobilní verzí zoot.cz, včetně re-designu nákupního procesu. Díky pěti letům v agentuře Ataxo, kde vybudovala delivery tým PPC, má zkušenosti se start-up atmosférou a je jí blízká. Později v programu Google SMB Partnership se jí podařilo umístit Agenturu Najisto (Centrum Holdings) jako jednu z top-ranking SMB agentur v EMEA. Oblíbené rčení - Co se měří, to se zlepšuje. #skorovzdycky
Jaroslav Souček2.jpg

Jaroslav Souček
Digital Solution Development Manager, EYELEVEL (dříve Seznam.cz)

Jaroslav Souček pracuje ve společnosti Eyelevel, kde má na starosti digital retail experience pro top světové značky (Adidas, Nike, Clavin Klein, Dior atd.) Do spoelčnosti Eyelevel nastoupil po pěti letech v Seznam.cz, kde založil oddělení distribuce. Po třeti letech na pozici Manažer Distribuce přestoupil do oddělení Business Development, kde hledal nové obchodní příležitosti pro Seznam.cz. Do Seznam.cz přešel z londýnského startupu Slando, v současnosti nejvetší online classifieds network na světe. Ví, jaké to je, být členem týmu startupu, i co znamená založit a vést nové oddělení ve vedoucí firmě na trhu. Zajímá se o obchodní strategie, business modely online distribuci, propojení online a offline světa pomocí iBeacons.

juraj atlas.jpg

Juraj Atlas
Founder & CEO, Liftago

Juraj je ostřílený IT profesionál, který na poli informačních technologií právě dosáhl plnoletosti - pohybuje se zde již 18 let. Na manažerských pozicích působí od roku 2003. Zkušenosti s řízením globálních týmů získal v rámci několikaletého působení v USA, kde pracoval pro společnosti Ernst & Young a Cap Gemini i při vedení evropských projektů. Na Slovensku pomáhal vybudovat první evropské softwarové vývojové centrum Ness Technologies: NESS Development Center v Košicích. V rámci své profesní kariéry se zaměřuje na plánování a realizaci komplexních projektů a budování motivovaných technologických týmů a organizací. V roce 2012 mu prestaly korporace davat smysl a tak spoluzalozil, vybudoval team a jako CEO ridi Liftago s cilem odstranit pouzivani vlastnich aut a jejich parkovani v centrech mest.

Lukas_Hudecek.jpg

Lukáš Hudeček 
CEO, Node5

Podnikatelem už od devadesátých let, rozjel mnoho projektů, většinou "z ničeho" a většina je již dlouho zapomenutá. Někteří říkají "bláznivý vizionář". Já se domnívám, že pouze umírněný tvůrce nápadů s vyššími standardy očekávání. Zorganizoval největší český hackathon IPO48 v roce 2011, založil první komerční akcelerátor v České republice StartupYard (2011) a jeho zásluhou bylo také zorganizováno nespočet technologických a byznysových událostí v Praze. Dnes vede největší komerční coworkingový prostor a inkubátor pro technologické společnosti v ČR s názvem Node5. Dříve pracoval pro Skype v Praze a také v Tallinu, Web Design Factory, iMagic a PragueBest. Dnes využívásvé programátorské nadání jen pro zábavu.

 

Byznys model & Strategie

Kasa.png

Petr Kasa
Managing Partner & Chairman of the Board, Clareo

Studoval Ekonomii a Management na ČVÚT v Praze. Dříve pracoval na obchodních a manažerských pozicích v maloobchodě, distribuci a telekomunikacích. Na konci devadesátých let inicioval jeden z nejúspěšnějších online obchodů ve střední Evropě. Od roku 2005 zastával top-manažerskou pozici v Nokia jako Obchodní ředitel pro Polsko, Českou republiku a Slovensko. Později se stalředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Od roku 2012 je však plně vytížen, neboť je zakládajícím a výkonným partnerem společnosti Clareo.

Biskup.png

Petr Biskup 
Business Development Manager @ SoftwareONE 

Petr pracuje ve společnosti SoftwareONE, jako Business Development Manager pro Public Sector. Předtím pracoval ve společnosti IBM, kde byl zodpovědný za startupový program pro Česko/Slovensko a chvilku i Maďarsko. Petr před IBM pracoval ve společnostech jako je Microsoft, T-Systems a několik lokálních firem zabývající se obchodem. Petr se pohybuje v obchodě 11 let, má za sebou několik úspěšných projektů a splněných ročních cílů. Ve svém volném čase se věnuje rodině (v únoru se mu narodil syn), a jako člen Advisory Boardu v Prague Startup Centre nabízí poradenství nejen startupovým firmám.  

jana_f.jpg

Jana Fleissigová
COO, Robodrone

Jana v současnosti zastává pozici COO v Robodrone Industries, které se zabývá vývojem a výrobou bezpilotních letadel. Dříve pracovala v JIC jako konzultant a podílela se tak na rozvoji desítek firem v jihomoravském regionu. Mezi její specializace patří strategické řízení, firemní procesy, finance a obchodní strategie.

vitek.jpg

Petr Vítek
Co-founder ImpactHUB (Prague, Brno, Ostrava), Member of the board at Vodafon Foundation, Impact HUB, Vodafone Foundation

Petr 9 let pracoval jako poradce v Deloitte pro velké korporace z Česka i ze světa. Působil ve Správních radách Amnesty International a Nadace Vodafone. Je spoluzakladatelem pracovního místa pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání Impact Hub v Praze, Ostravě a Brně. Má rád tabulky, Radiohead, pohyb, jednoduchost, pochybování, židovské vtipy a své dvě dcery. Oblíbený citát: "Bolest je pocit a dává životu význam." Oblíbený vzorec: [spokojenost] = [proč] x [co] x [jak] x [s kým] - [očekávání].

 

PR & Marketing

 Jakub Roz.jpg

Jakub Rož
CEO & Co-Founder, Flow Media

Jakub založil digitální agenturu Flow Media, která dnes pracuje pro klienty jako je DHL, Český Rozhlas, BRIT, Ondrášovka, 7Camicie nebo třeba Pilsner Urquell. Stojí také za appkou pro všechny správný školáky - Školní sešit.cz, kterou používá půl milionu studentů po celém světě. Prošel si technologickým akcelerátorem v Silicon Valley - Blackbox.vc.

 petrovova_maly_201410211017381.jpg

Marie Petrovová
CEO, Osvobozenadomacnost (dříve tisková mluvčí GE MONEY)

Dokážu dát domácnostem plán a organizaci - naši klienti díky tomu získávají hodiny života navíc. Chci Češky a Čechy naučit, že plánování a delegování nekončí za dveřmi kanceláře a že dokáže ušetřit spoustu zbytečných starostí i doma. Řídila jsem korporátní komunikaci v Komerční bance a v GE Money Bank; dnes buduji svou vlastní firmu. Vím, že každý podnikatel musí být zároveň obchodník. Každý z nás několikrát denně něco prezentuje, něco prodává, své produkty, služby, ale i své myšlenky a nápady, svou vlastní značku. Bez prodeje a bez komunikace to nejde. Ostatně, všichni přece víme, že na počátku bylo slovo... Už se těším na to, co mi prodáte.

 sekera-jiri-1.png

Jiří Sekera
Partner & UX Designer, Refresh

V roce 2005 spoluzaložil studio Refresh, ve kterém působí především jako konzultant. V roce 2012 přivedl Creative Mornings do Prahy. V roce 2013 vstoupil do Asociace UX, aby ji znovu vdechl život. V roce 2014 zavinil „redesign“ konference WebExpo a v roli šedé eminence zredigoval knihu Web ostrý jako břitva. Sám říká: "Naslouchám klientům a jejich zákazníkům. Přímo, i mezi řádky, se snažím vypátrat jejich skutečné motivace, cíle a problémy, pro které následně navrhujeme vhodné postupy a možná řešení. A to jak v digitálním prostředí, tak v prostředí návrhu služeb – zkrátka všude tam, kde dává naše přítomnost smysl a přináší přidanou hodnotu."

 

Sales

Pavel_Jíhlavec.jpg

Pavel Jíhlavec
Sales Director, Profinit

Pavel přišel do společnosti Profinit v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Dnes se věnuje řízení obchodu. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

Spacil mentor.png

Robert Spáčil 
Obchodník v SAP ČR

Robert pracuje v SAP již 9. rokem, v současnosti pečuje o zákazníky v segmentech veřejná správa, finance, školství, zdravotnictví a doprava. Zabývá se přímým a nepřímým prodejem SW řešení (ERP, CRM a další). V minulosti pracoval v oborech logistika a geomarketing. Ve volném čase se věnuje rybaření a zahrádkaření. Má rád dobré a inteligentní lidi se smyslem pro humor a zábavu.

 

Finance

 

Patrik_Horný.jpg

Patrik Horný
CEO, Crowdberry

"Seniorný líder s dlhoročnými skúsenosťami v exekutívnych roliach v nadnárodných konzultačných a IT spoločnostiach, medzi inými partner v spoločnosti PriceWaterhouseCoopers a country managing director v Capgemini Česká Republika. Patrik je odborník v oblasti dizajnu a implementácie komplexných transformačných riešení spojených so zavedením novej kultúry, organizačných modelov a nových technológií. Medzi jeho klientov patrili bankové skupiny ako Erste, Raiffeisen, UCB a takisto lídri v energetike, telekomunikáciách a vo výrobnom priemysle v Českej Republike, Slovensku, Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Patrik je spoluzakladateľom Crowdberry, novej equity investment platformy, ktorá je vytvorená v spolupráci s Tatra Banka Private Banking. Patrik študoval v Nemecku, ma pracovné a životné skúsenosti zo Slovenska, Nemecka, Rakúska a Českej Republiky".
Adam Kurzok.jpg

Adam Kurzok
partner at INCOMMING Ventures

Již 12 let v ecommerce, v rámci 8COMMERCE stojíme za rozvojem eshopů jako je Metalshop, Gamisport apod. Byl jsem spoluzakladatelem portálu LUNCHTIME, který koupilo indické Zomato. Aktuálně se věnuji investicím v oblasti ecommerce v rámci INCOMMING ventures.
 
 Stach.jpg

 

Martin Stach
Managing partner v bonuvis

Martin Stach je zakládající partner bonuvis – M&A poradenské firmy se specializací na prodeje podniků a vyhledávání investorů pro firmy z oblasti e-commerce/internetu, průmyslové výroby, služeb a maloobchodu v regionu střední a východní Evropy. Více než 10 let zkušeností s transakčním poradenstvím Martin nasbíral během svého působení v investičních bankách JP Morgan, Jefferies a BNP Paribas v Londýně, když se podílel na transakcích v Evropě, Asii a USA.

 

 


Harmonogram Mentoringového dne 2.6.2016:
 

9:00 - 9:05 Registrace

9:05 - 12:45 Sales Workshop s Miroslavem Princem - "Jak správně oslovovat potencionální zákazníky telefonem a emailem"

12:45 - 13:00 Prezentace nových dotačních produktů CzechInvestu pro startupy - Markéta Havlová

13:00 - 14:00 Oběd

14:00 - 18:00 Mentoring

Odpolední část je rozdělena na tématické oblasti do 5ti místností.

 • 14:00 - 14:40 Konzultace 2 týmů v rámci jednoho bloku
 • 14:45 - 15:25 Konzultace 2 týmů v rámci jednoho bloku
 • 15:30 - 16:10 Konzultace 2 týmů v rámci jednoho bloku
 • 16:10 - 16:30 Pauza
 • 16:30 - 17:10 Konzultace 2 týmů v rámci jednoho bloku
 • 17:15 - 17:55 Konzultace 2 týmů v rámci jednoho bloku
 • 17:55 - 18:00 Oficiální ukončení mentoringového dne
 

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"