Soutěž

10. ročník soutěže podnikatelských záměrů Vodafone Nápad roku 2017

Cílem soutěže je podpořit zajímavé podnikatelské nápady nebo startující projekty formou zpětné vazby od zkušených podnikatelů a investorů, medializací projektů, investicí až 10 milionů korun či s rozvojem obchodních kontaktů.               Šanci uspět má každý, bez ohledu na předchozí zkušenosti s podnikáním.

 

ikona_soutez_duvody.png

   

5 důvodů, proč se přihlásit do soutěže

Zvažujete účast v soutěži? Na této stránce naleznete základní informace o soutěži, přehled vyhlašovaných kategorií či pět důvodů, proč se do soutěže přihlásit.

ikona_soutez_harmonogram.png  

Termín akcí

Přehled všech důležitých termínů týkajících se soutěže, včetně akcí, které pro vás pořádáme. Vše pěkně chronologicky uspořádané, abyste žádný důležitý termín neminuli.

ikona_soutez_prihlaska.png  

Přihláška

Vše potřebné informace k přihlašování projektů. Naleznete zde také základní strukturu požadovaného podnikatelského záměru.

ikona_soutez_pravidla.png  

Pravidla

Základní informace o podmínkách pro soutěžící a procesu hodnocení. Naleznete zde například přehled kritérií, podle kterých budou přihlášené projekty hodnoceny porotou.

ikona_soutez_ceny.png  

Ceny

Přehled finančních i věcných cen, které budou rozděleny mezi nejlepších deset projektů. O investici ve výši až 5 milionů korun se může ucházet kterýkoliv přihlášený projekt bez ohledu na umístění.

ikona_soutez_porota.png   

Porota

Složení poroty soutěže, která bude nejlepší podnikatelské záměry hodnotit a vybírat. Podívejte se na medailonky porotců, jací zajímaví podnikatelé, investoři, odborníci a novináři se letos v porotě sešli.

 ikona_soutez_dotazy.png  

Časté dotazy

Pokud zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, rádi ho zodpovíme na info@napadroku.cz.

 

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"