Rádce

osobnostni-test.jpg

   

Víceškálový dotazník osobnosti

Institute of Applied Psychology ve spolupráci s Vodafone Nápad roku nabízí unikátní osobnostní test ZDARMA. K dispozici získáte osobnostní test, který je zaměřen na osobnostní charakteristiky stěžejní pro pracovní proces.

strategy.jpg  

Jak sepsat podnikatelský plán

Pokud se chcete přihlásit do soutěže, budete potřebovat kvalitní a konkurenceschopný podnikatelský záměr. Co je podrobný návod a doporučení, jak požadovaný podnikatelský plán co nejlépe připravit.

prezentace.jpg  

Jak prezentovat před investorem

Protože každý přihlášený projekt se může ucházet o investici až do výše 5 milionů korun, bude se vám hodit i přehled doporučení, jak svůj nápad prezentovat před investorem či skupinou investorů.

triky.jpg  

Tipy a triky

V sekci Tipy a triky postupně zveřejňujeme zajímavá a aktuální doporučení do začátků podnikání. Přemýšlíte, zda se pro podnikání vůbec hodíte? Co všechno zvážit, než se do podnikání pustíte? Pak je tato rubrika přesně pro vás.

linky.jpg  

Doporučené odkazy

Může se stát, že i přes veškerou naší snahu nenaleznete v této sekci vše, co by vás mohlo do začátků podnikání zajímat. Proto jsme pro vás připravili přehled nejzajímavějších odkazů, kde můžete načerpat zajímavé informace od třetích stran.

 

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"