Proč a jak se stát investorem

graf.jpg               Cílem soutěže a komunity okolo ní je pomáhat všem, kdo mají na papíře nebo ve fázi rozjezdu zajímavý podnikatelský nápad, s jejich uvedením na trh. Proto uvítáme spolupráci se spolehlivými investory, kteří jsou schopni svými volnými finančními prostředky tyto začínající podnikatele podporovat. Jak se přesvědčíte na následujících řádcích, investice do začínajících podnikatelských projektů jsou výhodné i pro vás!

 

5 důvodů, proč se zapojit jako investor

      

1)

    

Investicí do začínajícího podnikatelského projektu nejenže podpoříte dobrou věc, kvůli které soutěž pořádáme, ale můžete svou investici i dohodnutým podílem v zainvestované firmě i velmi zajímavě zhodnotit.

 

2)

 

Vybraní investoři mají možnost zapojit se do hodnocení projektů v rámci odborné poroty soutěže, kde mají jako první přístup k těm nejlepším a potenciálně nejúspěšnějším začínajícím podnikatelům z celé České republiky.

 

3)

 

Spoluprací se soutěží se stanete součástí komunity nadšených a kreativních lidí z řadu studentů i široké veřejnosti, zkušených podnikatelů a manažerů i zástupců z řad odborných partnerů včetně novinářů, s kterými můžete budovat v rámci celoročních aktivit okolo soutěže dlouhodobě osobní vztahy.

 

4)

 

Díky soutěži si můžete vybudovat jméno kvalitního a spolehlivého investora.

 

5)

 

Ze samotné spolupráce s organizátory soutěže pro vás neplynou žádné náklady, možnost zapojit se jako investor je úplně bezplatná.

 

Jak se stát investorem?

Pokud vás možnost spolupráce zaujala, kontaktuje organizátory soutěže na e-mailu info@napadroku.cz.

Rádi s vámi probereme veškeré detaily na osobní schůzce. 

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"