Přehled investorů

Spolupracujeme s více jak dvaceti investory, kteří se zaměřují na investice do projektů ve fázi seed, startup a early stage.

 

  • J&T Ventures I.

Fond investuje do slibných, začínajících inovativních firem, celkový investiční kapitál činí 65 milionů korun. Fond investuje 1 až 10 milionů korun do projektů s vysokým potenciálem růstu zejména z oblastí: informačních technologií, vzdělávání, zdravotnictví, financí a nových technologií. Fond nabízí nejen finanční prostředky pro růst a rozvoj, ale také pomoc s nastavením obchodní strategie a firemních procesů, podporu expanze na zahraniční trhy i manažerské zkušenosti a kontakty. Více info

 

  • Kamil Vacek

Investor a sériový podnikatel, řídí zastoupení společnosti HTC ve 22 zemí. Studoval v letech 1993 - 2000 na VŠE v Praze, kvůli podnikání však studium nedokončil. Od roku 1995 velmi aktivně podniká a zaměřuje se především na „startupy“. Stál u zrodu více než 20 nových firem a projektů. Některé z nich zakončil úspěšným prodejem, z nichž největší byl prodej společnosti GSM Partner, a.s. za 75 mil. Kč v roce 2001.  Prostřednictvím vlastní společnosti Glocal Consulting, a.s. působí jako „business angel“ a aktivně vyhledává „startup“ projekty v oblasti služeb, reklamy a internetu.

 

  • Adam Kočík

Působil více jak šest let jako investiční ředitel společnosti PPF Real Estate, která zajišťuje řízení realitních projektů a firem v regionu CEE, Ruska a Asie. Specializuje se na vyhledávání investičních příležitostí a řízení projektů a firem v oblasti Střední a Východní Evropy.  Je držitelem titulu MBA z London Business School a ve volném čase se aktivně věnuje sportu, zejména plážovému volejbalu, squashi a snowboardu.

  • Vojtěch Foukal

Vystudoval MBA v oblasti Finance & Banking (ESCEM, Francie). Sedm let pracoval ve společnosti Microsoft především v oblasti strategického rozvoje. Dále čtyři roky ve společnosti Nokia - naposledy vedl evropský produktový tým Nokia Nseries ve Finsku. V roce 2008 vedl internetový rozvoj společnosti CME. Od roku 2009 se plně věnuje vlastním investičním aktivitám.

  • Petr Kasa

Vystudoval ekonomiku a management na Českém vysokém učení technickém v Praze. Poté pracoval v obchodních a manažerských pozicích zejména v oblasti retailu, distribuce a telekomunikací. Na konci devadesátých let stál u zrodu jednoho z nejúspěšnějších internetových obchodů ve střední Evropě, od roku 2005 ve společnosti Nokia na pozici obchodního ředitele pro Polsko, Českou republiku a Slovensko a generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"