Křest knihy Základy podnikání

Křest knihy Základy podnikání

Sobota, 13. únor, 2010

Dne 11.2. 2010 proběhla v prostorách TIC ČKD křest knihy Základy podnikání

Ve čtvrtek 11. února 2010 proběhl v prostorách Technologického a inovačního centra ČKD křest knihy Základy podnikání - teoretické poznatky, příklady i praktické zkušenosti českých podnikatelů. Křestu se zúčastnili jak autoři knihy doc. Ing. Jitka Srpová, CSc., Ing. Václav Řehoř, Ph.D., MBA, tak autorský kolektiv, včetně podnikatelů, kteří přispěli případovými studiemi. Jmenujme Zbyňka Frolíka a Tomáše Březinu, kteří knihu pokřtili.

Kniha je určena všem, kteří se chtějí pustit do podnikání, již začali podnikat nebo dokonce delší dobu podnikají, ale chtějí se dozvědět další nové informace a inspirovat se zkušenostmi úspěšných českých podnikatelů.

Na úvod zjistíte, co byste měli zvážit, než začnete podnikat, a co musíte udělat pro zahájení podnikatelské činnosti. Následně se komplexně seznámíte s tím nejdůležitějším, co podnikatel musí vědět z oblasti managementu, marketingu, řízení lidských zdrojů a finančního řízení.

V závěru publikace se s vámi úspěšní čeští podnikatelé podělí o svůj podnikatelský příběh, dozvíte se, co a proč se jim podařilo či nepodařilo a třeba i to, v čem tkví tajemství podnikatelského úspěchu. Jde o majitele firem Jazykový Institut Praha, Kasa.cz, W.A.G. minerální paliva, a.s., Autocentrum – Háša, s.r.o., Linet, spol. s r.o.  a Best, a. s. Kniha nemá svým zaměření a nábojem na českém trhu obdoby a žádný podnikatel, který chce dosáhnout ve svém podnikání úspěchu, by ji neměl minout.

<< Zpět na výpis

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"