Online technické kurzy a přednášky technologických expertů

Online technické kurzy a přednášky technologických expertů

Neděle, 29. květen, 2016

Zajímáte se o technologie? Vyberte si z online kurzů zadarmo nebo si nechte poradit od popředních expertů na technologie z oblastí vývoje, IT, správy dat a dalších.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Microsoft Virtual Academy je webová destinace, která obsahuje technické online kurzy zadarmo s celou škálou témat pro vývojáře, profesionály v oblasti IT a správy dat, studenty, od vývoje multiplatformních aplikací, webů, her, vývoje v cloudu, přes jejich virtualizaci, ke správě a bezpečnosti dat. Portál je přizpůsobený téměř pro všechny, svůj kurz si tam proto najdou jak začátečníci, tak pokročilí nebo zkušení experti. Vzdělávejte se podle sebe, kdekoliv a kdykoliv a věnujte se technologiím, které přináší vzrušující a lepší budoucnost.

 

image007.jpg

 

Channel 9 – webový portál nabitý technickým video materiálem. Techničtí expert i z celého světa přináší každý den nejžhavější novinky z oblasti technologií. Kromě toho nejaktuálnějšího můžete na Channel 9 najít rozhovory odborníků na nejdiskutovanější témata.

Jestliže se rádi účastníte technických událostí, na portálu se pravidelně vysílají online streamy  technických konferencí a dalších akcí, na které se můžete podívat i ze záznamu, pokud nestihnete online přenos. Záznamů najdete na Channel 9 celý seznam.

 

image008.png

 

 

 

<< Zpět na výpis

E-book 10 kroků k podnikání

Přihlaste se k odběru novinek a získejte e-book

Odběr newsletteru

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
"